GD Organizasyon

E-posta Gönder

  • Kızılcahamam, Ankara.

Ekiple Tanışın

GD Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

GD Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

GD Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

GD Organizasyon Hakkında

Geleneklerimizin en güzel yansımalarından biri olan geceniz için kendinizi özel hissedeceğiniz hizmetler sunuyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız organizasyonlardan edindiğimiz bilgi ve birikimi hayallerinizdeki kına gecesini yaşayabilmeniz için kullanıyoruz ve kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Peki kına gecenizin tüm detaylarını Işık Butik Organizasyonun yetenekli ekibine emanet etmek ister misiniz? ‘’Evet!’’ dediğinizi duyar gibiyiz, o halde gelin birlikte sizin için hangi hizmetleri verebildiğimize bakalım.

Öncelikle görselliğe önem verdiğimizden kına gecenizi yapacağınız mekânın hazırlanmasında titiz bir çalışma yürütüyoruz. Kına gecenizden önce yaptığımız ön görüşmede belirlediğimiz konsepte uygun olarak süslemeler yapıyoruz. Süsleme dışında kına gecenizde çalacak müziklerinizden tutun da kaftan seçinize kadar bütün süreçte size profesyonel danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz.

Birbirinden farklı model ve renklere sahip gösterişli kına tahtlarımızı beğeninize sunuyoruz. Bu modellerimiz arasından dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Fiziğinize uygun, renk renk bindallı ve kaftan modellerimiz bulunuyor. Kaftanlarımızı isterseniz satın alabilir veya kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kına gecenize katılacak kız arkadaşlarınızın kullanacağı taç, pullu mendil ve kaftan gibi ihtiyaçlarınızı da bizden temin edebilirsiniz. Kına gecenizi renklendirecek özel kostümlü kına ekibimiz, muhteşem şovlarıyla yanınızdan bir dakika bile ayrılmayacak. Dilerseniz önceden hazırladığınız çıkış koreografisiyle misafirlerinize hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Sadece kına gecelerinizi organize etmiyoruz; doğum günü, nişan ve baby shower gibi özel günleriniz için de ihtiyaçlarınıza özel yaratıcı çözümler üretiyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, isteklerinizle yakından ilgilenerek güvenilir bir hizmet veriyoruz.

Eğer hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve Ankara kına organizasyonu fiyatlarından en uygununu almak istiyorsanız; yapmanız gerek şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir, aklınızdaki tüm sorulara kısa bir zaman içerisinde cevap bulabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.