Info Ajans

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Info Ajans Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Info Ajans Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Info Ajans Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Info Ajans Hakkında

Program başlamadan önce bir karşılama… Ardından 2 farklı dans seçeneği ile dans koreografisi… Sizin ve misafirleriniz için görsel bir şov…

Geline özel 10 farklı modelde bindallı seçeneğimiz mevcut. Gelinseniz eğer bizi şu an okuyan ya da eğer eşiniz için bakıyorsanız farklı bindallı modelleri çok cazip gelecektir. Hem de sizi aslında ekstra bindallı masrafından da kurtaracaktır. Ayrıca arkadaşlarınız için 10 tane kaftanımız mevcut. Onları da organizasyonunuza katmanız için muhteşem bir fırsat. Ayrıca kına tepsisi ve sepeti gibi malzemeleri de size veriyoruz. Misafirleriniz girdiğinde de onları karşılayacak isminizin yazılı olduğu bir giriş panosu söz konusu. Organizasyon esnasında hediyelik kına, halay mendilleri gibi hediyeliklerimizi misafirlerinize dağıtıyoruz. Böylece kına organizasyonunuz için onlarda sizden birer hatıra kalıyor. Ayrıca yakılacak kınayı da biz temin ediyoruz. Organizasyonunuz esnasında tepsi içinde kınanızla birlikte bu telaştan da kurtulmuş olacaksınız. Yer volkanları ile birlikte görsel bir şölenle salona giriş yaptığınızda bakışlar eşliğinde organizasyonunuzun start düğmesine basmış olacağız. Bu süreç içerisinde planlama ve sizi asiste etmek amacıyla bir organizasyon sorumlusu sizinle birlikte olacak. Böylece sıkıntı yaşamadan o gününüzü atlatabileceksiniz. Diğer bir hizmetimiz ise kına organizasyonu hint kınası kısmı. Hint kınası konusunda çalışan arkadaşımız gelecek ve ister şablonla isterse özel bir çizimle kınanızı yaptırabilirsiniz. Siz başrol olarak kendinize özel bir çizimle kına yaptırabilir ve geçene kadar kullanabilirsiniz.

Info Ajans olarak ağırlıklı olarak çalıştığımız kına organizasyonu konusunda oldukça profesyonel çalışıyoruz. Sincan çevresinde ağırlıklı olarak bizimle çalışıyor. Ankara’da da tanınmaktayız. Aldığımız geri bildirimler ile birlikte hizmet kalitemizi artırarak işimize devam ediyoruz. Hem düğün hem de kına organizasyonlarınız için tek adres olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Umarız ki sayfamızdan ayrılmadan bize bir teklif formu gönderirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Tandoğan mah. 157.sokak No:12/a Sincan

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Info Ajans Yol Haritası

Info Ajans Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Merve & Osman

Düğün Tarihi: 15.09.2019


Kına organizasyonu için görüşmüş olduğumuz ajanslardan biriydi ama yüz yüze gelip tanıştığınız zaman gerçekten güvenebileceğiniz bir yer olduğu hissine kapılıyorsunuz . Ne istediğinizi anlayan ve ona göre yönlendiren Kübra Hanım ile tanışmanızı tavsiye ederim .

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.