Henna Kına Organizasyonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Çankaya, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

İddia ediyoruz farkımız kalite ve müşteri memnuniyeti sağlamak. Hayallerinizi gerçekleştirmek için titizlikle ve özenle çalışmaktayız.

Düğün ya da nikah törenleriniz için zaten detaylara boğulduğunuz bir dönemdesiniz. Kına gecenizde akrabalarınızla ve arkadaşlarınızla eğlenmek ve tüm stresinizi atmak istediğinizi biliyoruz. İşte biz Henna Kına olarak sizin için bu özel gecenin unutulmaz olması ve büyük bir coşkuyla kutlanması için hazırız. 2013 yılında İstanbul'da başladığımız kına gecesi organizasyonlarımızı artık başkentimiz Ankara'ya taşıyoruz.

Henna neler mi yapıyor?

Kına mekanınızın seçiminde,

Kına gecenizde giyeceğiniz abiye ve bindallı modellerinin seçiminde,

Kına mekanınızın hayallerinizdeki gibi süslenmesinde (Kına tahtı, kına hatıra panosu, hatıra çerçeveleri ve masa süslemeleri gibi)

Misafirlerinize dağıtacağınız kına hediyelerinin dağıtımında (El mumları, kına taçları, kına mendilleri, kına tefleri ve kına hediyelik seçenekleri)

Kına gecesi müziklerinin seçiminde (Gelin çıkış müzikleri, kına yakma müzikleri, yöresel ve güncel oyun havaları,oryantal ve pop müzik seçimleri)

Kına tepsileri seçiminde,

Misafirlerin ikramınızla karşılanması, davul ve bendir eşliğinde ister yörenize özel ister özel dans şovu gösterilerinde

Kahveci güzeli ve kahve standımızda kahve ikramlarında

Otantik hint kınalarımızla...

Çok daha fazlası için siz hayal edin Henna Kına gerçekleştirsin..

İletişim

Canan Guven

  • Adres: Turgutlu Sokak No:22/13 G.O.P. Çankaya-ANKARA

Henna Kına Organizasyonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!