Hayal Organizasyon

E-posta Gönder

  • Çubuk, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hayal Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Hayal Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hayal Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hayal Organizasyon Hakkında

En eski Türk gelenekleri arasında yer alan kına gecelerinin modern haline Hayal Organizasyon ayrıcalıklarıyla hazırlanmaya ne dersiniz? Biz Çubuk’ta bulunan şubemizde başladığımız maceranın her gününde güzel çiftlerimizi mutlu etmeyi hedefledik. Şimdi de heyecan verici ve tamamen size özgün bir konsept için hazırlıklara başlıyoruz. Mutluluğunuz için profesyonel ekibimiz ve alanında uzman çözüm ortaklarımızla çalışıyoruz.

Hayal Organizasyon ailesi olarak kına hazırlıklarına başlarken ilk yaptığımız ise isteklerinizi öğrenmek oluyor. Masalsı bir davet, şık bir konsept için renk tercihiniz çok önemli. Kırmızı; Osmanlı, sultan ve geleneksel kına konseptleri için son derece uygun bir renk. Ancak Hint kına konsepti için dilediğiniz renkleri seçebilir, birden fazla renk ile kombinasyon da tercih edebilirsiniz. Pembe tonlarında tasarlanan prenses kınasını ve kendi tarzınızı yansıtan rengarenk konseptleri de bir düşünün deriz… Hazırlıklara başladığımızda kına köşesinin dekorasyonu ve mekan süslemelerini sırasıyla gerçekleştiriyoruz. Şıklığıyla dikkat çekecek gecede sarayın baş köşesini anımsatan bir bölüm tasarlıyor ve burada kına tahtı ile kına takımına yer veriyoruz. Taht ile uyumlu dekorlar, aksesuarlar, süslemelerle ışıltılı davul, tef ve zilleri de nedimeleriniz için hazırlıyoruz.

Konuklarınızı da en iyi şekilde ağırlamak konusunda son derece iddialıyız. Sade ve özenli hazırlanmış davet masaları, dans pisti, kına yolu ve sahne hazırlıkları tamamlandığında konuklarınızı karşılamak için nedimelerimiz kına salonunun kapısında yerlerini alıyorlar. Müzik, dans ve eğlence dolu bir gece sizi bekliyor. Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası ile hayalinizdeki benzeri olmayan o kına organizasyonu Ankara’da gerçekleşiyor…

Siz de Ankara kına gecesi organizasyonunuz için profesyonel bir ekiple çalışmak isterseniz, Hayal Organizasyon ailesi ile tanışmalısınız. Bunun için tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmındaki iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.