Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Ankara

Erden Çeyiz Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Erden Çeyiz Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Erden Çeyiz Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Erden Çeyiz Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Erden Çeyiz Kına Organizasyon Hakkında

Erden Çeyiz Kına Organizasyon ile fark yaratan bir kına gecesine hazır mısınız? Ankara kına gecesi organizasyonunuzu tamamen size özel olacak şekilde tasarlamak için heyecanlıyız. Alanında uzman ekibimiz, ekipmanlarımız ve organizasyon sorumlumuzla kaliteli hizmet garantisi veriyoruz. Bu gece sizin için çok özel biliyoruz! Bu yüzden de her şeyi kusursuz olacak şekilde düşünüyor, planlamalar da yaparak harekete geçiyoruz.

İsteklerinize uygun detaylarla tasarladığımız gece uzun yıllar unutulmayacak. Hatta şimdiden söyleyelim, bu gece çok konuşulacak… Kına konseptinizin ve şıklığınızın bu konuya etkisi büyük! Gelin, konseptinize göre tercih edebileceğiniz kaftan modellerimizi inceleyerek hazırlıklara başlayalım. Denediğiniz modeller arasında tercih yaparken dikkat etmemiz gereken 2 temel konu var. Bunlardan bir tanesi renk. Diğeri ise konseptinize ve size uygun olması. Çünkü kına tahtını da seçerken uyumlu olmanızı istiyoruz. Şıklığınıza fark katacak aksesuarları ve nedime bindallılarını da temin edebiliyoruz.

Sıra geliyor, mekân süslemeleriyle gecenin tasarlanmasına! İstediğiniz tüm aksesuarlar, kına malzemeleri ve dekorlar davet alanında yerlerini buluyor. Ekibimiz tarafından büyük bir hassasiyetle tasarladığımız kına köşesi ve kına yolunu ihtişamlı bir giriş töreni için mekânın en güzel köşesinde konumlandırıyoruz. Davet alanına adım attığınız ânda kendinizi özel hissetmelisiniz, hatta tüm dikkatler üzerinizde toplanmalı! Bu nedenle siz dans pistinde yerini aldığınızda nedimelerimiz, dans gruplarımız ve dostlarınızla güzel bir şov kına gecenizi başlatıyoruz. Mutluluğunuzu etkileyen her şeyi düşünerek konuklarınız da Erden Çeyiz Kına Organizasyon ailesi olarak en iyi şekilde ağırlıyoruz. Bu arada karşılama masası, kına gecesine hoş geldiniz köşesi ve fotoğraf çekilme alanları da aynı özenle tasarlıyoruz… Kına ritüelleri ve kesintisiz eğlenceyle rüya gibi bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

İhtiyacınız olan her şey dâhil hizmet ve kına paketleri için detaylı bilgi almak ister misiniz? Ankara kına gecesi organizasyonları fiyatlarımız için teklif almak artık çok kolay. Erden Çeyiz Kına Organizasyon iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

  • Adres::

    Necatibey, Saraçlar Sk. No:101, 06250 Altındağ/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.