Eflatun Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına geceleri hem sevdiklerimizle doyasıya eğlendiğimiz coşkulu anları hem de aile evinden ayrılmamızın hüznünü barındıran şüphesiz ki en anlamlı geleneklerimizden biridir. Biz Eflatun Organizasyon olarak böylesine özel bir gününüzde her ayrıntının içinize sinmesi için özenle çalışan profesyonel bir ekibe sahibiz. Şimdiye kadar pek çok davetin sihirli dokunuşlarımızla muhteşem olmasını sağladık. Şimdi de sizin kına gecesi organizasyonunuzun kusursuz olması için sizi bekliyoruz.

Hazırlıklarınıza başlamadan önce kına gecenize dair tüm hayallerinizi öğrenmek için bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Kına gecenizde tüm hazırlıklarımızı sizin hayallerinizin ötesine geçmek için yapıyoruz. Bunun için hazırlığımızın her aşamasından sizi haberdar ederek, kına gecenizde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Kına gecenizde geleneksel kırmızı ve altın renklerindeki konseptlerden, son dönemde oldukça moda olan Hint tarzındaki konseptlere kadar dilediğiniz her konsepti en iyi şekilde uygulayabiliyoruz. Kına gecenizde bindallınızdan, kına tahtınıza kadar bütün ihtiyaçlarınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla temin edebiliyoruz. Mekanınızı dekore ederken her ayrıntının bir uyum içinde olmasına özen gösteriyoruz.

Kına geceniz boyunca yanınızda olacak kına ekibini de sizlere sunuyoruz. Kına ekibimizin üyelerini sizin kaftan ve bindallınıza uyumlu olarak giydirerek, beraber bir ahenk içinde görünmenizi sağlıyoruz. Bu kına ekibimizle kına mekanınıza ihtişamlı bir dans gösterisiyle giriş yapıp, davetlilerinize ne kadar eğleneceklerinin sinyallerini henüz gecenizin başından verebiliyorsunuz. Ardından kına ekibimiz davetiniz boyunca her ihtiyacınız olduğunda bir bakış uzağınızda oluyor ve size kusursuz bir hizmet sunuyor.

Siz de muhteşem bir kına gecesi organizasyonuyla sevdiklerinizle beraber doyasıya eğleneceğiniz bir davete imza atmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Eflatun Organizasyon Ankara kına organizasyon fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Emrah Gökçe

  • Adres: İzmir 1 Caddesi No: 20/9 Kızılay Çankaya AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!