Deniz Organizasyon

E-posta Gönder

Deniz Organizasyon
  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Deniz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Deniz Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Deniz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Deniz Organizasyon Hakkında

Düğünden önce kına gecesi yapmak isteyen gelin adaylarımız için birbirinden güzel hizmetler sunuyor, kusursuz bir organizasyon süreci geçirmelerini sağlıyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren bir firma olduğumuzdan her isteği yerine getirebilecek yetkinliğe sahibiz. Ayrıca avantajlı fiyatlarla yararlanacağınız birbirinden güzel kına paketlerimiz de bulunuyor.

Deniz Organizasyon olarak, hayallerinize çok önem veriyor, onları yol göstericimiz olarak kabul ediyoruz. Bu nedenle sizi daha yakından tanımak için ön görüşme planlıyoruz. Bir çay ya da kahve eşliğinde sohbet ederken nasıl bir kına gecesi konsepti istediğinizi soruyoruz. Gerektiğinde beğendiğiniz organizasyonların fotoğraflarından da yararlanabiliyoruz. Bu aşamada kararsızlık yaşayan gelin adaylarımıza danışmanlık hizmeti verdiğimizi de söyleyelim!

Peki başka ne gibi hizmetlerimiz var?

Öncelikle evinizde, bahçenizde veya salonda yaptığınız kına geceniz için mekan süslemesi yapıyoruz. Bu aşamada en sevdiğiniz renkleri ve trend aksesuarları kullanıyoruz. Kına konseptinize uygun olarak seçtiğiniz kına tahtınızı, cibinliği ve nedime minderlerini mekanın en güzel yerine yerleştiriyoruz. Bu şekilde kına yakma merasimini yapacağımız yer hazırlanmış oluyor. Kına geceniz boyunca sizin yanınızda olacak, konuklarınıza eğlenceli bir dans gösterisi sunacak nedimelerimizin de özel kostümleriyle göz kamaştırdığını söylemeden geçemeyeceğiz. Kısacası eğlencenize eğlence katacak sürpriz şovlarımız eşliğinde sevdiklerinizle eğlenirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hatta dilerseniz nedimelerimizle önceden çalışarak bir çıkış koreografisi hazırlayabilir, konuklarınıza harika bir görsel şov sunabilirsiniz. Bu saydığımız hizmetlere ek olarak; taç, bindallı, el gülleri, yüz örtüsü, halay mendilleri, renkli kemer ve kına malzemeleri gibi ihtiyaçlarınızı karşıladığımızı da belirtelim. Bu sayede gerekli olan tüm malzemelere tek bir çatı altından sahip oluyorsunuz.

Ankara kına organizasyon hizmeti sınan firmamız hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız; yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurmak...

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.