Çetintaş Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

Çetintaş Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Çetintaş Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Çetintaş Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Çetintaş Organizasyon Hakkında

Kültürümüzün önemli bir parçası olan kına geceleri, en az düğün organizasyonu kadar özenilmesi gereken bir gece niteliği taşıyor. Yakınlarınızla doyasıya eğleneceğiniz ve güzel vakit geçireceğiniz bu gecelerde, yanınızda oluyoruz ve heyecanınızı paylaşıyoruz. Çetintaş Organizasyon ailesi olarak, uzun yıllardır bu sektörün içindeyiz. Dolayısıyla, fazlasıyla tecrübe sahibiyiz. Hayallerinizdeki gibi bir kına gecesi yaşamak istiyorsanız, bunu gerçeğe dönüştüreceğimizden emin olabilirsiniz!

Öncelikle, çocukluktan beri düşlerini kurduğunuz kına gecenizin, tam olarak nasıl olmasını istediğinizi öğreniyoruz. Size birkaç örnek de göstererek, fikirlerinizin şekillenmesine yardımcı oluyoruz. Ardından, organizasyon tarihine göre, planlarımızı oluşturmaya başlıyoruz. Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu güzel gecede her şeyi, sizin istediğiniz şekilde organize ediyoruz. Size sormadan adım bile atmıyoruz.

Kına gecenizi gerçekleştireceğiniz mekana göre, hazırlıklarımızı yapıyoruz. Misafirlerinizin sayısına göre de, oturma düzenini oluşturuyoruz. Konuklarınızın konforu için, elimizden geleni yapıyoruz. Mekanın kapasitesini maksimum şekilde kullanıyoruz ve sahne için olabildiğince geniş bir alan bırakmaya çalışıyoruz.

Kına tahtınızı ve minderleri, en gözde köşeye yerleştiriyoruz. Her açıdan görünmesini sağlıyoruz. Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Ardından, hoş bir müzik eşliğinde mekana alıyoruz ve eğlence başlıyor. Eğlenceli müziklerle renklendirdiğimiz kına gecenizde, siz de mekana giriş yapıyorsunuz. Muhteşem dans gösterileriyle konuklarınıza eşsiz bir gece yaşatıyoruz.

Kına merasiminizde ise, yakınlarınıza kaftanlar ve kına mumları dağıtıyoruz. Böylece, ortamın atmosferine uyumlu bir görüntü yakalamış oluyoruz. O hüzünlü havayı hemen dağıtmak için ise, eğlencemize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Ankara kına organizasyon firmaları kaliteli hizmet anlayışımızla adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Ankara mamak yenibayındır 1937 caddesi 4/a

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çetintaş Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.