• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

BK Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

BK Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

BK Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

BK Organizasyon Hakkında

En güzel anlarınızı unutulmaz bir şölene dönüştürmek için hizmetinizdeyiz. Bk Organizasyon Ankara olarak uzun yıllar boyunca özek organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi temin ediyor, ince detayına kadar düşünülmüş bir eğlenceyle sizi buluşturuyoruz. Çalışma prensiplerimizin başında her zaman sizi mutlu ve memnun etmek geliyor. Ekip olarak işimizi severek ve en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla daima yanınızdayız.

Her genç kızın hayali olan kına geceleri Türk gelenek ve göreneklerinin bir parçası hatta en güzel yansımasıdır. Düğün öncesi en eğlenceli organizasyon olarak adlandırdığımız bugünde hem eğlenceyi hem de duygusallığı bir arada tadacaksınız. Biz de bu nedenle kına gecelerinin gerek konsepti gerek süslemeleri ile fark yaratmanız adına birbirinden farklı seçenekler sunuyoruz.

Sağladığımız hizmetlerden bahsedecek olursak;

-Kına gecelerinin vazgeçilmezi haline gelen kına tahtını günümüzde her gelin adayı tercih ediyor. Görsel anlamda çok hoş bir dekor olarak kullanılan kına tahtını istediğiniz konseptte hazırlayabiliyor, davet alanıyla bir bütün hâlinde görünmesini sağlıyoruz.

-Bindallı ve kaftan modelinize karar veremediyseniz, kına gecesi denince ilk akla gelen yöresel kıyafetlerinde de birçok renk desen seçeneğini beğeninize sunuyor, isterseniz kiralama hizmeti de veriyoruz.

-Davet alanı süslemelerinizden, kına ekipmanlarınıza kadar her şeyi firmamızla bulabileceksiniz. Kına ekipmanlarında karşılama panosundan tefe, masa sandalye süslemelerinden dekorlara kadar istediğiniz konseptte birçok seçenek sunuyor, masa ve sandalye modellerimizle de fark yaratıyoruz.

-Eğlenceli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Profesyonel orkestra, ses sanatçısı ve kına ekibiyle eşliğinde bütün duyularınıza hitap eden bir kutlama gerçekleştirebileceksiniz. Ses ve sahne hizmetini de bünyemizdeki ekipmanlardan yaptığımızı ekleyelim.

Bk Organizasyon olarak Ankara kına organizasyon şirketleri arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Siz de hizmet detaylarımız hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Battalgazi Mahallesi 1017. Sokak No:39/A

  • Haritadaki Konumu

    BK Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.