Aslım Tasarım

E-posta Gönder

  • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Aslım Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Aslım Tasarım Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Aslım Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Aslım Tasarım Hakkında

Şimdi sizi, Ankara’daki tüm kına organizasyonlarını kusursuz bir şekilde düzenleme vaadi veren bir firma ile tanıştırmak istiyoruz. Aslım Tasarım Organizasyon, profesyonel ekibi ve deneyimleri ile gelin adaylarına unutamayacakları bir gece sunmak için hazır!

Ankara’nın, kına ya da düğün organizasyonlarının A’dan Z’sine kadar her detayıyla ilgilenen ve çiftlerin tüm yükünü omuzlarından alan bir organizasyon firması ihtiyacını karşılamak için 2010 yılında faaliyetlere başladık. İlk günden itibaren ekonomik, memnuniyet odaklı ve profesyonel bir hizmet amaçladık. Bunun için kendimizi sürekli geliştirdik, hep en iyi aksesuar ve ekipmanlar tercih ettik. Bu da bizi sektörün en iyileri arasında olmamızı sağladı.

Bizi Ankara kına organizasyon firmalarından ayıran en önemli özellik; bir düğün ya da kına gecesi için gerekli olan tüm ihtiyaçlara eksiksiz bir şekilde yanıt verebilmemiz! Mesela;
- Kına konseptinizi birlikte kararlaştırıyoruz. Kırmızı renklerin ağır bastığı geleneksel kına konseptini tercih edebileceğiniz gibi son yıllarda sıkça tercih edilen Roman konsepti, Hint konsepti, Osmanlı konsepti ya da prenses konseptini Aslım Tasarım Organizasyon’da bulabiliyorsunuz.
- Kına gecesinin olmazsa olmazları kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına mumu, kına minderi, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları eksiksiz olarak sağlıyoruz. Aynı zamanda kına ekibimiz ile birlikte mini bir koreografi hazırlayabiliyor, ya da oryantal – zenne hizmetimiz ile eğlenceli dakikalar yaşayabiliyorsunuz.
- Kına organizasyonunuz için mekân önerilerinde bulunabiliyoruz. Anlaşmalı olduğumuz mekânlarda uygun fiyatlar ve tüm imkânlar ile benzersiz bir kına gecesine imza atabiliyorsunuz.
- Fotoğraf çekimlerinizi, saç ve makyajınızı, davetiyenizi, gelin arabanızı, nikâh şekerinizi, gelinliğinizi ve orkestranızı çözüm ortaklarımız ile birlikte gerçekleştirerek tüm özel anlarınız için yanınızda olabiliyoruz. Aslım Tasarım & Organizasyon dışında başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak!

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve organizasyonunuz için neler yapabileceğimizi öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ulubatlı Hasan, Gün Sk. 10/11, 06794 Sincan Osb/Etimesgut/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.