Silverside Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Çorlu, Tekirdağ

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Sınırsız seçenek ve tamamen size özel tasarlanmış tatillerin 5 yıldızlı adresi Silverside Hotel Çorlu’da faaliyet gösteriyor…

Lüks ve konforlu bir tatil ile kendinizi başka bir dünyada hissedeceğiniz otelimizde konaklama hizmetleri dahilinde 211 odamız bulunuyor. Farklı özelliklere sahip odalarımız için hijyen ve konfor garantisi veriyoruz. Hiçbir detay eksik olmadan özel olarak tasarlanmış odalarımız konuklarını bekliyor.

Silverside Hotel tarafından yüksek kalitede ve gıda güvenilirliği garantisi verilen restaurantlarımız; farklı konseptlerde olmakla birlikte ayrı menüleri de bulunuyor. Bar ve restaurantlarımızın arasında balık restaurant, açık büfe ve a lacarte hizmet sunan bir restaurant, iki farklı bar da var. Geceleri hoş sohbetler edebilir ya da müzik eşliğinde eşsiz geceler de yaşayabilirsiniz.
Aktivite merkezlerimizde masaj, havuz, spor ve oyun salonları da imkânlarımız dahilinde. Birçok kurumsal şirketin eğitimleri, konferansları ve yemekli organizasyonları için de tercihi oluyor otelimiz! Farklı masa düzenlerinde ve kapasitelerde olan 5 farklı toplantı salonumuz ve 1 de konferans salonumuz gerekli teknik donanım ile eksiksiz bir şekilde konuklarını ağırlıyor.

Düğün, nişan, nihan ve kına gecesi organizasyonlarınız için ise Gümüşkaya Balo Salonumuz ve Trakya Davet Salonumuz bulunuyor. Yaz günlerinde ise resepsiyon ve kokteylleriniz için havuz başında kır düğünü konseptleri düzenliyoruz. Gümüşkaya Balo Salonu; oturma düzeninde 650 kişiye kadar davetlerinize, kokteyl düzeninde 800 kişiye kadar organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabiliyor. Trakya Davet Salonu ise yemekli resepsiyonlarınız için ve kokteylleriniz için 400 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabiliyor.

Çiftlerimizin özel davetleri için organizasyon sorumlumuz ile birlikte planlamalar yapılıyor. Şık tasarlanmış salonlarımızda eşsiz bir gece yaşayabilmeniz için bütün hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Gelin hanım birkaç arkadaşı ile Türk hamamımızda gelin hamamını yaparak başlayacağı güne modern veya geleneksel kına gecesi konsepti ile devam edebiliyor. Havuz başında kına gecesi ve bekârlığa veda partisi düzenleyebiliyoruz.

Silverside Hotel organizasyonlarım için en doğru tercih diyen çiftlerimiz ve davet sahiplerimiz; formu doldurarak banket birimimiz ile irtibat sağlayabilirler. Böylelikle bizimle birlikte eşsiz gecelerini tasarlama şansını yakalayabilirler…

İletişim

Hüseyin Engin

Yetkili Kişi

  • Adres: Havaalanı karşısı Çorlu/TekirdağYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!