Sans Egal Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çorlu, Tekirdağ

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Park Düğün Salonu
12

Çorlu

Park Düğün Salonu

500-750
50 TL'den az
Kayalar Düğün Salonu
8

Çorlu

Kayalar Düğün Salonu

500-750
50 TL'den az
Yeniçağ Düğün Salonu
12

Çorlu

Yeniçağ Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Özellikle gelinlerin vazgeçilmezi olan kına gecesi organizasyonlarınızı Sans Egal Restaurant Çorlu farkıyla düzenlemeye hazır mısınız?

Üstelik profesyonel bir ekip tarafından hazırlanacak olan geceniz yıllarca unutulmayacak! organizasyon sorumluluğumuzla birlikte düzenlenecek olan gecenizde her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanacak...

Nasıl mı?

Sans Egal Restaurant özel tasarlanmış şık ve görkemli salonunda oturma düzeninde 300 kişiye kadar davet ve resepsiyonlarınızı gerçekleştirme imkânı sağlıyor. Kahverengi koltuklar, kare ve dikdörtgen masalar ile salonumuzun düzenini oluştururken geniş bir dans pisti ve kına köşesi de tasarlıyoruz. Salonumuzu krem ve kahverengi tonlarında düzenliyoruz.

Kına köşesi demişken; gecenizi adeta bir kına resitaline dönüştürmek için her kına ritüelini sizin istediğiniz sırada gerçekleştirebilmek adına planlamalarımızı yapıyoruz. Kapıdan girişte konuklarımızın ikramlar ile ağırlanmasından tutun da gece boyunca sunulacak olan ikramlara kadar her şeyi sizin tercihiniz doğrultusunda belirleniyoruz.

Tabii ki kına tahtı ve cibinliğini de farklı alternatifler ile sunuyoruz. Arzu eden çiftlerimiz için geleneksel kına gecesi organizasyonu, prenses kınası, Hint kınası hatta Osmanlı esintileri ile Saray kınası bile düzenleyebiliyoruz. Çözüm ortaklarımızın da desteği ile konseptinizi düzenliyor ve kına malzemelerinizi temin edebiliyoruz. Avantajlı kına paketlerimize ek hizmetleri sizin tercihinizle planlıyoruz!

Sıra organizasyonlarınızda konuklarınıza ikram edeceğimiz tatların hazırlanmasına geldiğinde Sans Egal Restaurant her ikram için gıda güvenilirliği ve lezzet garantisi de veriyor! Siz değerli çiftlerimize ise kendi damak zevkinize göre menüler oluşturma imkânı sağlıyor...

Gecenizi eğlenceli hale getirecek olan orkestramız geniş bir repertuar hazırlıyor. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti sunmak için de sahnede yerlerini alıyorlar!

Gece boyunca sevdiklerinizle ve konuklarınızla yalnızca eğlenerek bir gece geçirmek isterseniz yapmanız gereken formu doldurarak bizimle iletişime geçmek. Böylelikle Çorlu'da kına gecesi organizasyonlarının en iyisini düzenleme şansı bulabilirsiniz!

İletişim

Emine Asan

  • Adres: Esentepe Mah. Uygarlık Cad. No:23

Sans Egal Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!