• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sans Egal Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sans Egal Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Sans Egal Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sans Egal Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Sans Egal Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sans Egal Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sans Egal Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sans Egal Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sans Egal Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Sans Egal Restaurant Hakkında

Özellikle gelinlerin vazgeçilmezi olan kına gecesi organizasyonlarınızı Sans Egal Restaurant Çorlu farkıyla düzenlemeye hazır mısınız?

Üstelik profesyonel bir ekip tarafından hazırlanacak olan geceniz yıllarca unutulmayacak! organizasyon sorumluluğumuzla birlikte düzenlenecek olan gecenizde her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanacak...

Nasıl mı?

Sans Egal Restaurant özel tasarlanmış şık ve görkemli salonunda oturma düzeninde 300 kişiye kadar davet ve resepsiyonlarınızı gerçekleştirme imkânı sağlıyor. Kahverengi koltuklar, kare ve dikdörtgen masalar ile salonumuzun düzenini oluştururken geniş bir dans pisti ve kına köşesi de tasarlıyoruz. Salonumuzu krem ve kahverengi tonlarında düzenliyoruz.

Kına köşesi demişken; gecenizi adeta bir kına resitaline dönüştürmek için her kına ritüelini sizin istediğiniz sırada gerçekleştirebilmek adına planlamalarımızı yapıyoruz. Kapıdan girişte konuklarımızın ikramlar ile ağırlanmasından tutun da gece boyunca sunulacak olan ikramlara kadar her şeyi sizin tercihiniz doğrultusunda belirleniyoruz.

Tabii ki kına tahtı ve cibinliğini de farklı alternatifler ile sunuyoruz. Arzu eden çiftlerimiz için geleneksel kına gecesi organizasyonu, prenses kınası, Hint kınası hatta Osmanlı esintileri ile Saray kınası bile düzenleyebiliyoruz. Çözüm ortaklarımızın da desteği ile konseptinizi düzenliyor ve kına malzemelerinizi temin edebiliyoruz. Avantajlı kına paketlerimize ek hizmetleri sizin tercihinizle planlıyoruz!

Sıra organizasyonlarınızda konuklarınıza ikram edeceğimiz tatların hazırlanmasına geldiğinde Sans Egal Restaurant her ikram için gıda güvenilirliği ve lezzet garantisi de veriyor! Siz değerli çiftlerimize ise kendi damak zevkinize göre menüler oluşturma imkânı sağlıyor...

Gecenizi eğlenceli hale getirecek olan orkestramız geniş bir repertuar hazırlıyor. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti sunmak için de sahnede yerlerini alıyorlar!

Gece boyunca sevdiklerinizle ve konuklarınızla yalnızca eğlenerek bir gece geçirmek isterseniz yapmanız gereken formu doldurarak bizimle iletişime geçmek. Böylelikle Çorlu'da kına gecesi organizasyonlarının en iyisini düzenleme şansı bulabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Esentepe Mah. Uygarlık Cad. No:23

 • Haritadaki Konumu

  Sans Egal Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.