• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Park Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Park Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Park Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Park Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Park Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Park Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır Park Düğün Salonu Çorlu'da konuklarına ve çiftlerine özel hizmetler sunuyor!

Bir Düğün salonundan fazlasına hayal eden çiftlerimiz için benzersiz organizasyonlar düzenleyerek konuklarının keyifli bir gece getirmesini de sağlıyor. Kaliteli hizmet ve özenli bir çalışma prensibi Park Düğün Salonu ailesi olarak organizasyonlarınızı önemsiyoruz. Hayallerinizdeki gibi olması için yoğun bir çalışma temposu ile çalışıyoruz!

Organizasyon Sorumlumuz ile birlikte yapacağınız planlamaların ardından görev paylaşımı ve organizasyon yönetimi yapılarak gecenizin hazırlıklarına başlanıyor.

Tercihleriniz doğrultusunda kutlamalarımız için farklı model seçenekleri ile maket pasta, tatlı ve tuzlu olmak üzere 4 çeşit kuru pasta ve meşrubat servisleri yapıyoruz. Üstelik yemekte organizasyonlar tercih etmeseniz de masal aranızda şık servis takımları ve cam bardaklar ile servis yapıyoruz. Yemekte organizasyonlarınız için de sizlere alternatif beni seçenekleri sunuyoruz.

Gece boyunca fotoğraf çekimi ve anında fotoğraf baskı hizmeti ile video çekimi imkânları da sağlıyoruz. Video çekimini ise 90 dakikalık HD kalitede olacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Arzu ederseniz gecenizi 2 adet 60 inç LED TV’de canlı yayında yapıyoruz.

Kına gecesi organizasyonlarınız için Çorlu'da fark yaratan hizmetler ve kişiye özel konseptler tasarlıyoruz. Her ananın özel olacak geceniz de koltuklarınızın masalarını düzenlediğimiz gibi bir de kına köşesi tasarlıyoruz. Bu köşede ise kına tahtı, nedime minderleri, kına sehpası ve kına sepeti gibi kına törenimizde ihtiyacınız olacak önemli ihtiyaçlarınız yer alıyor. Ayrıca ekstra ihtiyaçlarınız için davetiye indirimi, çocuklara sosis balon hediyeleri, palyaço, salonumuza balon süslemeleri, sandalye giydirmeleri ve isteğe bağlı çiçek süslemeleri de yapabiliyoruz.

Çiftlerimizle organizasyonları için gerçekleştireceğimiz görüşmelere bağlı olarak son kararlarımızı verdikten sonra sözleşme imzalıyor ve imzaladığımız sözleşmenin dışında herhangi bir hizmet bedeli talep etmiyoruz!

Siz de Çorlu kına gecesi organizasyonları için Park Düğün Salonu tercih etmek isterseniz yapmanız gereken yalnızca formu doldurarak bizimle iletişime geçmek...

Ekiple Tanışın

 • Bilgi İşlem Sorumlusu

İletişim

 • Adres::

  Reşadiye Mah. M. Kemal Cad. (MTA Blokları Karşısı) Çorlu

 • Haritadaki Konumu

  Park Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.