• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Simisso Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Simisso Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Simisso Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Simisso Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Simisso Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Simisso Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Simisso Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Simisso Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Simisso Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Simisso Hotel Hakkında

Biz Simisso Otel olarak sizi yeni bir başlangıç yapmak için otelimize davet ediyoruz. Otelimizde mutlu bir geleceğe evet demeden önce, bekarlığınızın son günlerinden doyasıya eğlenebileceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Üstün hizmet anlayışımızla sizin memnuniyetiniz için faaliyet gösteriyoruz.

Peki kına geceniz için size hangi hizmetleri sağlıyoruz? Gelin birlikte bir göz atalım…

Kına gecenizi yapacağımız Balo Salonumuz, 200 kişiye kadar çıkabilen konuk ağırlama kapasitesiyle faaliyet gösteriyor. Masalarımızı 8 kişilik olacak şekilde, konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. Size mekân dekoru için seçenekler sunuyoruz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, salonumuzda farklı bir ambiyans yakalayabiliyoruz. Renkler ve biçimler akılda kalmayı kolaylaştıran ayrıntılardır; sizin de düğününüzün akılda kalması için özenle çalışıyoruz.

Yemekli davetleriniz için, profesyonel mutfağımızda, usta aşçılarımızın hazırladığı leziz menülerimizi misafirlerinize sunuyoruz. Menümüzün içeriği; başlangıç tabağı, ara sıcaklar ve ana yemekten oluşuyor. Bu yemekleri istediğiniz içecek seçenekleriyle tamamlayabilirsiniz. Tüm sunumlarımızı tecrübeli ve işinde son derece titiz servis ekibimiz yapıyor. Aynı zamanda ekibimiz, misafirleriniz tüm isteklerini karşılamak için davetiniz boyunca aralıksız çalışıyorlar.

Otelimizde profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına geceniz için yöresel kına müzikleriyle sizi hem duygulandırıyor hem de neşelendiriyoruz. Bunun dışında profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına tahtını sizin için titizlikle hazırlıyoruz. Kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz bu alanı kırmızı tüllerle süslüyoruz. Kına tahtınızı bütün misafirlerinizin görebileceği şekilde konumlandırıyoruz.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil; siz de daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Simisso Hotel Samsun’da, çiftlerine ve konuklarınıza unutamayacağınız bir gün yaşatmak için sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Kale Mahallesi, Tophane Sk. no:2, 55100 İlkadım/Samsun

 • Haritadaki Konumu

  Simisso Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.