Set Wedding

E-posta Gönder

 • İlkadım, Samsun. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Set Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  500-750

Set Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Set Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Set Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Set Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Set Wedding kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Set Wedding kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Set Wedding kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Set Wedding kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi

Set Wedding Hakkında

Romantik ve şık tasarımın harmanlandığı salonlarında uzun süre akıllardan silinmeyecek kına ve bekarlığa veda organizasyonları gerçekleştiren Samsun Set Wedding Düğün Salonu bölgenin en kapsamlı davet alanlarından birine sahip. 30 yıldır sayısız kutlamaya imza atan mekanımız her davetin bir öncekinden daha iyi olmasını kendine ilke edindi. Profesyonel hizmet kadrosuyla hem Samsun’un hem de Karadeniz Bölgesi’nin organizasyonlarını düzenlemektedir.

Davet Alanları

1.110 metrekare alan üzerinde inşa edilen mekanımızın 1.000 metrekaresi açık alan, 650 metrekaresiyse kapalı alana geçebilecek şekilde tasarlanmıştır. Geniş bir sahneye sahip olan mekanımız her noktadan kolaylıkla görülüyor. Ufak konuklarımızın da geceden keyifle ayrılması için çocuk oyun alanı tasarladık. Bebek bakım odamız da bulunuyor. Salonlarımızı tasarlarken kafeterya ve mescide yer vermeyi unutmadık. Davet alanımızda tekerlekli sandalye girişi var.

Dekorasyon

İsteğinize göre davet alanımızda 10 kişilik yuvarlak masalar ya da 20 kişilik dikdörtgen masalar kullanıyoruz. Her iki masa seçiminizde tiffany sandalyelerle tamamlanıyor. Beyaz rengi kullandığımız masaları zarif çiçek aranjmanlarıyla süslüyoruz. Sahne bölgemiz çiçeklerle süslenmiş görkemli bir avizeyle aydınlanıyor. Mekanın birçok yerinde ahşaptan dekorlar ve ağaçlar yerleştirildi. Gelin yolunu, gelin yolu vazolarıyla süslüyoruz.

Hizmetler

Kına geceniz boyunca size yardımcı olacak olan asistanınız her anınızda yanınızda oluyor, siz ve aileniz için her adımı kolaylaştırıyor. 3 kişiden oluşan orkestra ekibimiz sizin için şarkılar seslendiriyor, DJ performansıyla ortamın enerjisi artıyor. Son teknolojiye sahip olan ses ve ışık sistemimiz sayesinde sorunsuz bir eğlence ortamı yakalanıyor. Volkan şovlarıyla uzun süre akıllardan silinmeyecek anlara imza atıyoruz.

Samsun’da kına yapılacak yerler arasında bulunun salonumuz hizmet kalitesiyle ön plana çıkıyor. Kına töreninizin her dakikası fotoğrafçımız tarafından kayıt altına alınıyor, isterseniz uzaktaki sevdiklerinizle canlı olarak izleyebiliyor. Kına ekibimiz, kına töreninizde çeşitli gösterilerle sergiliyor. İsteğiniz doğrultusunda dansçılarımız oryantal Showlarıyla gecenize eşlik ediyor. Davetlilerinize kişi başı kuru pasta, çerez, düğün pastası ikramı yapılıyor. Tam donanımlı ve yemekli menülerimizle daha kapsamlı tabaklar oluşturabilirsiniz.

Set Wedding hayatınızın en önemli günlerinden biri olan kına ve bekarlığa vedanızı sizin için özenle tasarlıyor. Geniş bir alan üzerine inşa edilen mekanımız Samsun kına yerleri arasına adını büyük harflerle yazdı. Bölgenin çok amaçlı salonları arasında yer alan davet alanımız, çiftlerin hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir özveriyle çalışıyor. Bizimle tanışmak ve fiyat bilgisi almak için ücretsiz bilgi alma formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Gazi Polis Merkezi Yanı, Fuar Mevkii, İlkadım, Samsun

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Set Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.