Set Düğün Salonu

E-posta Gönder

Set Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Set Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Set Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Set Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Set Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Set Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Set Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Set Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Set Düğün Salonu kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve mekan girişinde ateş ölçümü hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Set Düğün Salonu Hakkında

Samsun’da kına gecenizi en iyi şekilde geçirmeniz için hizmet veriyoruz. Memnuniyetinizi ön planda tutan çalışma disiplinimizle varlığımızı sürdürüyoruz. Sizden aldığımız ilhamla kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Set Düğün Salonu ilkadım/Samsun ‘da gayet merkezi bir yerde bulunuyor. Kolay ulaşım alternatifleriyle misafirleriniz salonumuza kolaylıkla ulaşabilir. Şahsi arabalarıyla gelen konuklarınız, arabalarını gönül rahatlığınla otoparkımıza emanet edebilir.

Hangi hizmetleri sağlıyoruz?

Salonumuz ferah, geniş ve yüksek tavanlı bir yapıya sahiptir. Üstelik görselliği bozacak tek bir kolon bile bulunmuyor. Kına geceniz için sandalyelerimizi kırmızı renk tüllerle süslüyoruz. Standart yapıda olan bu dekoru beğenmezseniz dışarıdan anlaşacağınız organizasyon firması aracılığıyla istediğiniz konsepte mekân giydirmesi yapabilirsiniz.

Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Her şey sizin yaratıcığınıza ve zevkinize kalmış.

Kaliteli ses ve sahne hizmeti sunduğumuz salonumuzda canlı saz orkestrası ile mükemmel müzik keyfine ulaşabilirsiniz. Pist alanımızı özgürce dans edebilin diye geniş bıraktık. Sevdiklerinizle birlikte özgürce eğlenebilirsiniz. Ayrıca kına gecesinin olmazsa olmazı kına müziklerinden oluşan repertuvarımızı en beğendikleriniz arasından hazırlıyoruz.

Siz değerli çiftlerimiz için rahat ve konforlu olan odamızı en güzel şekilde hazırlıyor, kına geceniz başlayana kadar dinlenebileceğiniz rahat bir ortam sağlıyoruz. Sizin için tüm detayları düşünüyoruz böylelikle size yalnızca eğlenmenin tadını çıkarmak kalıyor!

Kına dışında düğün, nişan, açılış, mezuniyet töreni gibi organizasyonlarınızda da size ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz.

En güzel gününüzü unutulmaz kılmak için sabırsızlanıyoruz ve Samsun’da kına geceleri arasında farkımızı ortaya koymak için sizleri mekânımızı görmeye davet ediyoruz. Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kale Mah. Fuar Cad. Gazi Polis Merkezi Yanı Fuar İçi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Set Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.