Gül Abla Cafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gül Abla Cafe
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Gül Abla Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Gül Abla Cafe Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Gül Abla Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Gül Abla Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gül Abla Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Gül Abla Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gül Abla Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Gül Abla Cafe Hakkında

Yılların verdiği müthiş tecrübemizle siz değerli gelin adaylarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Nostaljik yapısıyla fark yaratan Gül Abla Cafe Samsun’da bulunuyor.
Mekânımızı kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için de rahatça kullanabilirsiniz.

Ferah yapımızla konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için faaliyet gösteriyoruz. İsteğinize göre masalarımızı ortadan çekerek bekarlığınızın son günlerinde size özgürce dans edebileceğiniz bir alan yaratıyoruz. Dışarıdan anlaştığınız organizasyon firması aracılığıyla mekânımızı istediğiniz konsepte dönüştürebilir, süslemeler yapabilirsiniz.

İsteğiniz dahilinde yöresel sanatçılar ve farklı tarzda ki müzik gruplarıyla iş birliği kurup bu özel gününüzü daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Kaliteli ses sistemimizle kına müziklerinin tadını çıkara çıkara bekarlığınıza elveda diyebilirsiniz.

Fotoğrafçı olmadan olmaz! Yine kendinizin anlaşacağı fotoğrafçınız, bu özel gecenizin hiçbir anını kaçırmadan kesintisiz yayın yapabilir. Konuklarınız isterlerse uygun fiyatlarla çekilen toplu fotoğraflarınızı alıp ömür boyu saklayabilir.

Kına gecesi ve bekarlığa veda gününüzde dışarıdan anlaşacağınız organizasyon firmasıyla davul show eşliğinde eğlenceyi doruklara çıkarabilir, hint kınasıyla size ve misafirlerinize farklı tarzda dövme yaptırma imkânına erişebilir, kına ekibiyle değişik koreografi oluşturabilir; konuklarınızı şaşırtabilirsiniz.

Misafirlerinize yemek ya da atıştırmalık ikram etmek isterseniz dışarıdan anlaşacağınız catering firması aracılığıyla bu yükün altından sıkıntısız kalkabilirsiniz. Dilerseniz daha düşük maliyet için kendinizin hazırladığı yemekleri de getirebilirsiniz.

Size mekânımızı emanet etmeye hazırız ve Samsun'da kına gecesi için doğru seçenek biziz diyoruz. Siz de tamamen ev rahatlığında bir gece yaşamak istiyorsanız formu doldurarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Karadeniz Mah. Ümraniye Sk. No:71/A,

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gül Abla Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.