• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Vecihi Concept Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Vecihi Concept Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Vecihi Concept Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Vecihi Concept Sıkça Sorulan Sorular

Vecihi Concept kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Vecihi Concept kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Vecihi Concept kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Vecihi Concept kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Vecihi Concept kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Vecihi Concept Hakkında

Zaman zaman ünlü sanatçıları ağırladığımız Mersin Vecihi Concept Viranşehir’de bekarlığa veda, dans geceleri gibi grup organizasyonları için de hizmet veriyoruz. Hem gün içinde dinlenmek ve lezzetlere doymak hem de bekarlığa veda gibi eğlenceli partinizi kutlamak için mekanımızı ziyaret edebilirsiniz.


Dansçılar için yormayan esnek ve geniş zeminimizle birlikte her çarşamba dans gecelerine ev sahipliği yapıyoruz. Hatta Marmaris Zaya Dans festivalinin Warm-Up Party etkinliğindeki tüm dansçıları geçtiğimiz sene de ağırladık. Bunun dışında arada ünlü sanatçılara Vecihi Concept’te yer veriyoruz. Kaliteli ses sistemimiz sayesinde mekânımız içerisinde bu konserlere tanıklık edebiliyorsunuz. Zaman zaman grup etkinliklerine de ev sahipliği yapıyoruz. Özetle, farklı tarzlara sahip birçok grubu mekanımızda ağırlayıp, memnun ederek gönderdik. Bu sebeple bekarlığa veda gibi eğlenceli bir organizasyon da tam bize göre!


Mersin’in oldukça merkezi bir noktasında, sevdikleriniz ile birlikte keyifli vakit geçirmeniz için profesyonel bir hizmetle çalışıyoruz. Önceden yaptığımız görüşmeler sayesinde size bir program hazırlıyor ve uyguluyoruz. Menünüzden masa süslemenize kadar detaylı bir çalışma yapıyoruz. Böylece kutlama gününüzde geldiğinizde her şeyin istediğiniz gibi olduğunu göreceksiniz. Bekarlığa veda kutlamaları için konsept gecelerimizi de tercih edebilirsiniz. Eğer dansla ilgilenen biriyseniz gecemize katılabilir ya da canlı müzikle eğlenmek istiyorum diyorsanız hafta sonu mekanımıza gelebilirsiniz. Hatta bekarlığa veda kutlamanız için karaoke gecesine ne dersiniz? Açıkçası hayalinizdeki eğlencenin tanımı neyse bunu bizimle gerçekleştireceğinize inanabilirsiniz.


Bizimle iletişime geçmek, aklınızdaki soruları sormak, fiyatlandırmamızı öğrenmek istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Telefon ya da mesajla geri dönüş sağladığımızda ise merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Hatta bir kahve eşliğinde yüz yüze de görüşebiliriz. Böylece eğlenceli bir bekarlığa veda kutlamasının penceresini birlikte aralayabiliriz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Viranşehir Sahil 34301. Sk. No:48

 • Haritadaki Konumu

  Vecihi Concept Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.