Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Şıkır Şıkır Meyhane

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şıkır Şıkır Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Şıkır Şıkır Meyhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Şıkır Şıkır Meyhane Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şıkır Şıkır Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Şıkır Şıkır Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şıkır Şıkır Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şıkır Şıkır Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Şıkır Şıkır Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şıkır Şıkır Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Şıkır Şıkır Meyhane Hakkında

Kendinizi gerçek anlamda meyhanede hissedeceğiniz bir mekân olarak karşınızdayız. Şıkır Şıkır Meyhane Mersin’de profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyor. Renkli sandalyeler ile karşılıyoruz sizi. Rengarenk sohbetlerin içinde eğlenebilmeniz için.


Samimi bir ortam sunuyoruz. Neden mi? Çünkü rakının keyifli olması için bu gerekiyor. Sohbetin güzel olması, çalışanların güler yüzlü olması ve mekânında bunu yansıtması lazım. Tam olarak bu anlattıklarımızı uyguluyoruz mekanımızda. Eğer siz de bekarlığa veda partiniz için böyle bir mekân arıyorsanız tam yerine denk geldiniz. İsmimiz gibi şıkır şıkır bir eğlence sunuyoruz. Bazen akustik bazen fasıl programlarıyla renklendiriyoruz gecelerinizi.


Zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız kutlamanızda, ustalarımızın nefis lezzetleriyle buluşuyorsunuz. Günlük olarak alınan ürünlerle hazırlanan yemeklerimizin hazırlanma aşamasında hijyen kurallarına son derece dikkat ediliyor. Mutfaktan servis ekibine kadar bu konuda özel bir hassasiyet gösteriyoruz.


Kimi zaman dertleri, sevinçleri kimi zamanda yalnızca günün yorgunluğunu atacağınız bir yer olarak karşınıza çıkıyoruz. Eğlenceli kına bekarlığa veda partisi yaşamak istiyorsanız meyhanemizi ziyaret etmelisiniz. Üstelik Mersin mutfağına özel mezeler sunuyoruz. Bizim için bir sanat haline geldi. Klasik lezzetlerin Şıkır Şıkır yorumlarını beğeneceğinize eminiz. Ustalarımız bu konuda oldukça uzman.


Düğüne birkaç gün kala gerçekleştireceğiniz bu etkinliği çatımız altında gerçekleştirmenizi çok istiyoruz. İnanıyoruz ki, kutlamanız sonrasında başka bir gün yine mekanımıza geleceksiniz. Çünkü şu zamana kadar ağırladığımız her bir misafirimiz dönem dönem ziyaretlerini gerçekleştiriyorlar.


Sıra geldi bizimle iletişime geçmeye. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Daha sonra çay ya da kahve içmek üzere sizi mekanımıza davet ediyor ve mutluluğunuza giden yoldaki ilk adımları birlikte atıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Viranşehir Mahallesi, Cengiz Topel Cad.

 • Haritadaki Konumu

  Şıkır Şıkır Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.