Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu

Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu
 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Kına ve bekarlığa veda partinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilmek için Silifke Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu adresimizde heyecanla bekliyoruz.


Uzun yıllardır Silifke Belediyesine bağlı olarak hizmet veriyor; halkımızın özel davetlerinde yanlarında oluyoruz. Profesyonel ekip desteği sunarak özel davetlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Düğün, kına, nişan, söz ve mezuniyet gibi pek çok organizasyonu salonumuzda gerçekleştirebiliyoruz. Her davete özel yapılacaklar listesi oluşturuyor; gerekliliklerini kusursuz bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bunun için en büyük destekçimiz ise başarılı ekibimiz oluyor. Davet süreçlerini bilen ekibimiz; güler yüzlü ve kibar bir hizmet sunuyor. Tüm ekibimizin koordinasyonunu ise organizasyon sorumlumuz sağlıyoruz. Geldiğiniz ilk andan itibaren muhatap olduğunuz ise kendisi oluyor. Siz isteklerinizi anlatıyorsunuz ve kendisi de ekibimizi koordine ederek tüm bu isteklerinize salonumuzda hayat veriyor.


Kına gecelerinde ise isteklerinizi detaylı bir şekilde öğrenmeye özen gösteriyoruz. Yöreye göre değişen örf ve adetler aynı zamanda gelin adayının isteklerine göre şekillenen organizasyon planları… Hepsine uyum sağlayabiliyoruz. Titizlikle isteklerinizi dinlemenin ardından neler yapabileceğimize dair detaylı bilgi veriyoruz. Sonrasında ise isteklerinizi ve yapabileceklerimizi bir araya getiriyoruz. Yapabileceğimizi söylediğimiz her şeyi yerine getiriyoruz. Organizasyon sonu mutlu yüzlerle vedalaşabilmeye önem veriyoruz.


Keyifli kına geceleri için gelin adayıyla belirlememiz gereken çeşitli noktalar oluyor. Örneğin: hangi konseptte kına gecesi isterler? Osmanlı, Hint, Roman belki de modern… Buna uygun olarak kına tahtı ve bindallı seçimini gerçekleştiriyoruz. Kına gecesinin ritüellerini gerçekleştirirken ihtiyaç duyabileceğiniz; kına sepeti, yaş kına, halay mendili gibi detayların da teminini sağlıyoruz.


Belki de aklınıza gelenden çok daha fazlasını bulabileceğiniz Silifke Sayağzı Belediyesi Düğün Salonunun kına geceniz için doğru adres olduğunu mu düşünüyorsunuz? Öyleyse ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçin! Hizmetlerimizle ilgili bilgi vermek ve kına gecenizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Sayağzı Mahallesi, 444. Sk. No:5, 33960 Silifke/Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Sayağzı Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.