• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Salon Ay Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Salon Ay Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Salon Ay Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Salon Ay Sıkça Sorulan Sorular

Salon Ay kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salon Ay kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Salon Ay kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salon Ay kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Salon Ay Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi unutulmaz kılmak için profesyonel kadromuzla birlikte organizasyonunuzu titizlikle planlıyor, keyifli bir eğlence geçirmenizi sağlıyoruz. Salon Ay olarak uzun yıllardan beri düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Aktif olduğumuz yıldan bu yana birçok çiftin mutluluğuna ev sahipliği yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Özel günlerin değerini biliyor, eksiksiz bir gün geçirmeniz için isteklerinize bağlı kalarak gününüzü unutulmaz kılıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri dışında kına, sünnet, düğün ve kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlarda da faaliyet gösteriyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor bu doğrultuda organizasyon stilimiz hakkında bilgi sahibi olmanız için geçmiş dönemlerde faaliyet gösterdiğimiz organizasyonlardan derlemeler sunuyoruz. Son zamanlarda ise farklı konseptler ile gerçekleştirilmeye başlandı. Biz de trende uygun bir şekilde kına gecenizi gerçekleştiriyoruz. Bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde kına tahtı kuruyor etrafına koyduğumuz minderlerle konsept bir ambiyans yaratıyoruz. Kına ekibimizle birlikte organizasyonunuzun başından sonuna kadar farklı danslar edebilir kına müziği eşliğinde güzel anlar geçirebilirsiniz. Kına dans ekibimiz tarafından düzenlenen koreografiyi izlerken keyifli zamanlar geçireceğinizden eminiz.

Davetli sayınıza uygun olarak yuvarlak masaları her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa sandalye giydirmelerinde genellikle açık tonlar kullanıyor, seçtiğiniz konsepte uygun olarak renk seçenekleri de sunuyoruz.

Ses sistemi ve sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanarak eğlenceni süresince keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Profesyonel ses sanatçımız ve orkestramızın uyumu ve eğlenceli şarkıları eşliğinde kesintisiz ve eğlenceli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Salon Ay olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen Mersin kına mekânlarından biriyiz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yenitaşkent,Homurlu Akdeniz Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Salon Ay Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.