• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salash Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Salash Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Salash Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Salash Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Salash Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salash Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Salash Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salash Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Salash Restaurant Hakkında

Mersin’in gelişmekte olan ilçesi Mezitli’de kına gecesi organizasyonlarınız için profesyonel bir hizmetle çalışıyoruz. Sadece kına da değil; düğün, nişan, sünnet düğünü gibi özel davetler için de faaliyet gösteriyoruz. Bu özel gününüzde de sizi ağırlamayı çok istiyoruz.


Evliliğe giden yolda son aşama olan ve oldukça da eğlenceli olan kına organizasyonları çok eskiden beri yapılan ve bir gelenek haline gelen davetler. Düğünden bir iki gün önce gelin tarafının yaptığı, bazen sadece kadınların bazen her iki tarafında yer aldığı bir organizasyon. Kına yakma merasimi esnasında etrafınızda türküler söyleyerek dönen kişilerin sizi ağlatmaya çalıştığı hemen ardından da davul şovla oynadığınız bir tören. Aslında en temel nokta, eğlence. Bu sebeple Mersin kına yerleri arasında Salah Restaurant olarak sizi harika bir lezzet yolculuğuna çıkardığımız gibi eğlenceli bir davet de sunuyoruz.


Yemekli bir kına düşünüyorsanız sadece balık değil et ve tavuk seçeneklerimizle de karşınıza çıkıyoruz. Mezeler, ara sıcaklar ve tatlılarla birleştirerek kendinize bir kına menüsü hazırlayabiliyorsunuz. Hatta birkaç gün önce gelerek tadım ve değişiklik de yapabiliyorsunuz. Fakat eğer yemeksiz bir kına düşünüyorsanız özel atıştırmalıklar karşınıza çıkıyoruz. Özetle, istediğinize karar verdikten sonra ortaya güzel bir şeylerin çıkacağına emin olabilirsiniz.


Tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlusu sayesinde programınız öncesi bilgilendirme alarak endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Hatta kınanız esnasında size destek oluyor ve ortaya bir sorun çıkarsa hemen müdahale ediyor. Böylece size de misafirlerinizle ilgilenmek ve anı yaşamak kalıyor.


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! Bu sayede size geri dönüş yapıyor ve merak ettiğiniz soruları cevaplıyoruz. Konuşmamız olumlu geçtiği takdirde de eğlenceli kına gecesi organizasyonunuzun kapılarını birlikte aralıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Viransehir Mah. Cengiz Topel Cad. Pompei Villaları No:32/A

 • Haritadaki Konumu

  Salash Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.