Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Grand Deniz Yıldızı

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grand Deniz Yıldızı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Grand Deniz Yıldızı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Grand Deniz Yıldızı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Grand Deniz Yıldızı Sıkça Sorulan Sorular

Grand Deniz Yıldızı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Deniz Yıldızı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Deniz Yıldızı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Grand Deniz Yıldızı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand Deniz Yıldızı kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Grand Deniz Yıldızı Hakkında

Mezitli merkezde, deniz manzaralı konumumuz ile misafirlerimize hoş deneyimler yaşatıyoruz. İster keyifli vakit geçirmek için gelin ister özel organizasyonlarınız için. Her birinde aynı kaliteyi ve hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Düğün organizasyonu sürecinin en eğlenceli günlerinden biri kına gecesi. Sadece kadınlarla ya da her iki ailenin yakın dostlarıyla yapılan bu gece de hem ağlıyor hem de gülüyorsunuz. Kına yakılırken türkülerle göz yaşları sel olurken, davul şov esnasında da kahkahalar çınlıyor. Grand Deniz Yıldızı olarak biz de size deniz kenarında profesyonel bir kına gecesinin kapılarını aralıyoruz.

Mersin kına organizasyon mekânları arasında yer alıyor, çiftlerin tercih ettiği adreslerden biri olma özelliğiyle misafirlerimizi karşılıyoruz. Servis anlayışımız, yeşil bahçemiz ve şık iç mekanımızla kaliteli hizmet veriyoruz. Üstelik yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle de karşınıza çıkıyoruz. İster kınaya özel atıştırmalıklar ister harika lezzetler. Hangisini tercih ediyorsanız hemen hazır!

Bir diğer farkımız ise Grand Deniz Yıldızı fiyatları. Bölgedeki birçok mekâna göre bütçe dostu bir mekân olarak karşınıza çıkıyoruz. Çünkü her kesime hitap ederek, Mezitli’deki tüm organizasyonlara ev sahipliği yapmak istiyoruz. Güler yüzlü hizmete de önem veriyoruz. Servis ekibimiz bu noktada devreye giriyor. Sorularınızı cevaplamak, ihtiyaçlarınızı anında gidermek için her an yanınızda yer alıyor. İlgilenilmeyen misafiriniz kalmıyor. Böylece kına gecesi sonunda servis konusunda herkes memnun bir şekilde mekanımızdan ayrılıyor.

Eğer siz de Mersin kına gecesi mekânı arıyorsanız, uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ve Grand Deniz Yıldızı adresinin ayrıntılı tarifini öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit! Eksiksiz kısmını vurgulamak istiyoruz. Çünkü aksi takdirde hızlı bir geri dönüş sağlayamıyoruz. Hayallerinizi süsleyen eğlenceli kına geceniz için şimdiden heyecanlandık. Sizinle aynı hisleri paylaştığımıza emin olabilirsiniz. Bu yüzden bir an önce bizimle iletişime geçin ki, bu heyecanı birlikte yaşayalım!

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Soli Center Deniz Yıldızı Sitesi Altı

 • Haritadaki Konumu

  Grand Deniz Yıldızı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.