Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Saffron Restaurant & Bistro

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saffron Restaurant & Bistro Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Saffron Restaurant & Bistro Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Saffron Restaurant & Bistro Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Saffron Restaurant & Bistro Sıkça Sorulan Sorular

Saffron Restaurant & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Saffron Restaurant & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Saffron Restaurant & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Saffron Restaurant & Bistro kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Saffron Restaurant & Bistro kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Saffron Restaurant & Bistro Hakkında

Keyfinizce eğlenebileceğiniz yıllar geçse de dillerden düşmeyen bekârlığa veda partisi organizasyonuna hazır olun.


Saffron Restaurant Mersin olarak uzun yıllar boyunca Mezitli’de faaliyet gösteriyor, alışılmışın dışında atmosferimiz ve hizmet anlayışımızla misafirlerimize farklı bir deneyim kazandırıyoruz. Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini kulağa hoş gelen müzikle birleştiriyor, eğlenceli ve dinamik bir ortamda misafirlerimizi karşılıyoruz.


Sadece bekârlığa veda partisi değil, bütün toplu organizasyonlarda hizmetinizdeyiz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yapsak da kutlamalarda oldukça tercih edilen bir adresiz. Aile ve arkadaşlarınızla birlikte nişan organizasyonunuz sonrası eğlence düzenlemek istiyor, nikâh töreninizi canlı müzik eşliğinde kutlamak istiyorsanız Saffron Restaurant tam da aradığınız bir mekân olabilir. Ayrıca yıl içerisinde birçok doğum günü, bekârlığa veda partisi, butik düğün organizasyonu, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Müziksiz eğlence mi olur? Türkiye’nin ünlü Dj’leri, solist ve orkestraları eşliğinde keyfinizce eğlenebileceksiniz. Eğlence sonrası after party alanımızda Ethnic House, Deep, House, Nu Disco ve Türkçe Deep House türünde özel mixleri ilk kez dinleme deneyimi yaşayabileceksiniz. Sahne kurulumunda ve ses siteminde kaliteli ve son teknoloji ekipmanlar kullandığımızdan dolayı organizasyonunuz süresince kesintisiz ve kulağa hoş gelen müzikler dinleyebileceksiniz.


Restoranımıza ilk girdiğinizde kendinizi doğayla iç içe mistik bir mekânda bulacaksınız. İç mekân tasarımını dizayn ederken misafirlerimizin konforunu düşündük ve alışılmışın dışında bir atmosferle buluşturmayı amaçladık. Toplu organizasyonlarda davetli sayınızı baz alarak ister açık ister kapalı alanımızı size özel olarak hazırlıyoruz. Konsept bir eğlence geçirmek isterseniz temin ettiğiniz aksesuar ve dekorlarla mekânı süsleme imkânı da tanıyoruz.


Saffron Restaurant menü içeriğinde Dünya’ca ünlü lezzetler sizi bekliyor. Her damak zevkine uygun lezzetlerimiz haftalık ve günlük olarak temin edilen ürünlerle yapılıyor ve sizi tazelikle buluşturuyoruz. Özel günlerinizi şansa bırakmayın. Bizim ev sahipliğimizde kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız sayfa üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Fatih Mahallesi, 33200 Mezitli/Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Saffron Restaurant & Bistro Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.