Remzi Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Remzi Kır Bahçesi
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Remzi Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Remzi Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Remzi Kır Bahçesi Sık Sorulan Sorular

Remzi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Remzi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Remzi Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Remzi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Remzi Kır Bahçesi Hakkında

Kına gecenizde kendinizi özel hissedeceğiniz çok özel fırsatlar sağlıyoruz. Tecrübelerimizi hayallerinize ulaştırmak için kullanıyoruz ve kendimizi her geçen geliştiriyoruz. Kına gecenizi en güzel şekilde yapmak için sizi kır bahçemize bekliyoruz.


Peki Remzi Kır Düğün Salonu Silifke olarak bu özel gününüz için size hangi hizmetleri veriyoruz?


 • Öncelikle Mersin’in en büyük açık düğün bahçelerinden biri olarak faaliyet gösteriyoruz. Açık alanımız davetlilerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz konforlu yapısıyla hizmet veriyor. Gelecek misafir sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi yerleştiriyor; ortaklık kurduğumuz organizasyon firmaları aracılığıyla istediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz.

 • Yemekli davetleriniz için kendi bünyemizde menünüzü hazırlayabiliyoruz. Dilerseniz dışarıdan anlaşacağınız catering firmasıyla ortaklık kurup misafirlerinizi bu şekilde ağırlıyoruz. Yemek istemediğiniz davetlerimiz için konuklarınıza yaş-kuru pasta, çerez ve içecek ikramlarımız oluyor. Size en uygununu seçebilirsiniz.

 • Kına gecenizde alanımıza girerken kendinizi peri masalındaymış gibi hissedeceğiniz yolumuzu özenle süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle göz göze gelmenin mutluluğunu yaşayın istiyoruz. Dilerseniz bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayıp misafirlerinize görsel bir şov sunabilirsiniz. Kına geceleriniz için isteğiniz dahilinde kına süslemesi, kına müziği, kına ekibi ve kına tahtı hizmeti verebiliyoruz. Amacımız sizi memnun ederek gecenizi unutulmaz kılmak.

 • Size geniş pist alanımızda özgürce dans etme fırsatı sağlıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle hiç eğlenmemiş gibi eğlenecek, profesyonel orkestramızın müzik şöleniyle coşacak ve son trend şarkılara eşlik etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

 • Kına dışında nişan, düğün, açılış, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri gibi etkinliklerinizde de hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.Daha fazla hizmet bilgisi almak ve Silifke Remzi Kır Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu en özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Alparslan Türkeş Bulvarı 33900 Silifke

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Remzi Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.