Royal Mut Otel

E-posta Gönder

Royal Mut Otel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Royal Mut Otel Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Royal Mut Otel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Royal Mut Otel Sıkça Sorulan Sorular

 • Royal Mut Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Royal Mut Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Royal Mut Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Royal Mut Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Royal Mut Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Royal Mut Otel Hakkında

Bir otel profesyonelliğinde kına gecesi organizasyonunuzu yapmak istiyorsanız ve Mut’taysanız o zaman adresiniz, Mutlu Aslan Otel Mersin! Profesyonel bir ekiple otelimizde özel günler için hizmet veriyoruz. Her detayın düşünüldüğü bir kına gecesine var mısınız?

1000 kişiye kadar alabilen düğün salonumuz geniş bir piste sahip. Dilediğiniz gibi dans edebiliyor hatta bir kına ekibi bile çıkarabiliyorsunuz. Bir organizasyon şirketi yardımıyla da kafanızdaki konsepti gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabii ki tüm bunlara önceden bir görüşme ayarlayarak karar veriyoruz. Bu görüşme esnasında ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi konuşuyor ona göre bir program hazırlıyoruz. Yemekli mi yemeksiz mi? Kına merasimi ne zaman olacak? gibi soruları cevaplandırıyoruz. Hatta davetiniz esnasında bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. O da hemen kına öncesi sizinle birlikte programın üzerinden geçiyor ve böylece gerginliğinizi azaltıyor. Keyfini çıkaracağınız bir davet sunuyor.

Kına düğünden farklı bir organizasyon olarak karşımıza çıkıyor. Hem ağladığınız hem güldüğünüz bir davet. Ana amacı ise tabii ki eğlenmek. Davul şovla dans edecek, gününüzün keyfini çıkaracaksınız. Biliyoruz ki yıllardır hayalini kuruyorsunuz. Giyeceğiniz kıyafetten giriş anınıza kadar… Ama merak etmeyin. Tüm bunların farkında olduğumuz için oldukça hassas davranıyoruz. Anlık değişiklikler, istekleriniz gibi durumlarda hazır durumda bekliyoruz.

Güler yüzlü bir ekip olduğumuz kadar oldukça profesyoneliz de. Bu yüzden her konu hakkında bizimle rahat bir şekilde konuşabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlarla da karşınıza çıkıyoruz. Bütçe dostu bir otel olarak hizmet veriyoruz.

Eğer hem uygun fiyatlarımızdan hem de profesyonelliğimizden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde bunu yapabiliyorsunuz. Biz de iletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Böylece isterseniz otelimize gelebiliyorsunuz ve bu esnada eğlenceli kına davetinizi planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Pınarbaşı Mahallesi, Atatürk Blv. No: 67/A

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Royal Mut Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.