Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Meriş Balo ve Toplantı Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Meriş Balo ve Toplantı Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Meriş Balo ve Toplantı Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Meriş Balo ve Toplantı Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Meriş Balo ve Toplantı Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Meriş Balo ve Toplantı Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Meriş Balo ve Toplantı Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Meriş Balo ve Toplantı Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Meriş Balo ve Toplantı Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Meriş Balo ve Toplantı Salonu Hakkında

Her sene yenilenen konseptimizle unutulmaz bir eğlence geçirmenizi sağlıyoruz. Meriş Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek kusursuz bir organizasyon geçirebileceğinizi garantisini veriyoruz. Davetlilerinizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyor gün boyu özel olarak ilgilenerek eksiksiz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Düğün başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partiler, nişan kutlamaları, sünnet düğünler ve kurumsal etkinlik ve eğlencelere de ev sahipliği yapıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor ve düğün konusunda tecrübemizi sizinle paylaşarak danışmanlık hizmeti veriyoruz. Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerinde kişiye özel konsept uyguluyoruz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle canlı renkler kullanıyoruz. 8 kişilik yuvarlak ve 14 kişilik dikdörtgen masalarımızı sahneyi görebilecek şekilde konumlandırıyoruz. Güpürlü kumaşlardan oluşan masa örtülerini ve tifanny sandalyelerin süslemelerini yapıyoruz. Kına gecelerine özel olarak kına tahtı kuruyor yanlarına renkli minderler koyarak arkadaşlarınızla birlikte konsept fotoğraflar çekilmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel orkestramızın çaldığı müzikler eşliğinde aile ve arkadaşlarınızla en iyi şekilde eğlenebileceksiniz. Kına merasimine özel repertuarımız da bulunuyor. Ağlamalı ve gülmeli geçireceğiniz bugünde yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyona hazır olun. Salonumuz yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı davetliler görüş açısı kapanmadan oyun
pistini rahatça görebilecekler. Isıtma ve soğutma sistemlerimizi her mevsime uygun şekilde ayarlıyor düzenli olarak bakımını yaptırıyoruz. 12 ay boyunca hizmet vererek istediğiniz zaman
organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edile Mersin kına mekânlar listesine biz de adımızı yazdırdık.

Unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çağdaşkent Mah. Mimar Sinan Bulv. No:59/B Toroslar

 • Haritadaki Konumu

  Meriş Balo ve Toplantı Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.