• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Liva Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL

Liva Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Liva Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Liva Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Liva Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Liva Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Liva Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Liva Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Liva Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Liva Hotel kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Liva Hotel kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı, kullan-at malzeme ile servis imkanı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi ve ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Liva Hotel Hakkında

Düğününüz öncesinde doyasıya eğleneceğiniz kına gecenizi ihtişamlı bir salonda hayata geçirmek istiyorsanız sizi Liva Hotel’e davet ediyoruz!

Uzun zamandan beri en özel günlerinizde düzenlediğiniz düğün, kına gecesi, nişan, nikâh, balo, iş toplantılarına ev sahipliği yapıyoruz. Bugüne kadar düzenlediğimiz tüm bu davetlerde konuklarımızın memnuniyetini sağlama konusunda başarılı olduk. Bildiğiniz gibi kına geceleri pek çok farklı konseptte hayata geçiriliyor. Bu konseptler içinden hangisi size daha çok hitap ediyorsa onu tercih etmeniz durumunda kına gecesi tarihiniz gelip çattığında o atmosferi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Liva Hotel Mersin’de kolayca ulaşım sağlanabilen konumlardan birinde yer alıyor. Bu konumumuz sayesinde değerli misafirleriniz rahat bir şekilde düğününüze katılabiliyorlar. Otoparkımız sayesinde de park sorunu yaşamıyorsunuz.

Salonumuzda 50 ila 100 davetliye ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde konuklarınızın doyasıya eğlenmelerine imkân sağlayabilmek için özel oturma düzenleri kurabiliyoruz. Salonumuzun genelinde beyaz renkte bir tasarıma sahibiz. Bu tasarım sayesinde mekânımızda düzenlediğiniz davetlerinizdeki farklı renklerdeki konseptlere gayet rahatlıkla uyum sağlayabiliyoruz. Son dönemde en çok tercih edilen kına gecesi konseptleri Prenses, Roman, Osmanlı ve Hint temalı davetler oluyor. Bu davetlerden Prenses konsepti için salonumuzu pembe renkte tüllerle donatıyoruz. Osmanlı konseptinde ise daha geleneksel bir görünüme sahip oluyoruz. Kına gecesi ritüelleri ve aksesuarları arasından kına tahtı ve cibinliği, kına minderleri, kına tepsisi, bindallı, kaftan ve nedimeler için çeşitli aksesuarlara mekânımızda kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kültürümüzün en renkli gecelerinden birinde düzenleyeceğiniz davetinizi Liva Hotel’de hayata geçirmek istiyorsanız bizimle irtibata geçmek için yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Doyasıya eğleneceğiniz bir davette yanınızda olmak ve mutluluğunuzu paylaşmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Gmk Bulv. Üzeri Mezitli

 • Haritadaki Konumu

  Liva Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.