• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hostapark Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hostapark Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hostapark Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hostapark Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Hostapark Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hostapark Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hostapark Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hostapark Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hostapark Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Hostapark Hotel Hakkında

Samimi bir ortam oluşturmak ve konforlu hissedeceğiniz bir hizmet anlayışıyla Mersin kına evi ve balo salonu olan mekanlar arasında yerimizi aldık. 2010 yılının Kasım ayından beri hem konaklama hem de özel davetleriniz için hizmet veriyoruz.


Mersin’deki eviniz gibi hissetmeniz için her detayı düşündük. Merkezi bir lokasyonda yer aldığımız için de kolay ulaşılabilir bir özelliğe sahibiz. Toplam 42 odalı olmak üzere bunlardan 30’u standart, 6’sı aile ve 6’sı süit özelliği taşıyor. Bunun dışında açık kapalı otoparka sahip olmakla birlikte vale hizmetimizde mevcut.


Otelimizde 200 kişiye kadar misafir alabilen bir kapalı salonumuz var. Butik düğünler ya da kına, nişan, iş toplantıları gibi daha küçük davetler için hizmet veriyoruz. Tüm bireysel ve kurumsal organizasyonlarınızı rahatlıkla otelimizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerimiz de mevcut. Hatta eğer yemekli bir kına gecesi planlıyorsanız önceden birlikte hazırlayacağımız menü hakkında tadım ve değişiklik de yapabilirsiniz. Yemeksiz bir davet düşünüyorsanız da kınaya özel atıştırmalıklar sunuyoruz. Organizasyon konusunda ise çözüm ortaklarımız mevcut. Görüşmeye geldiğiniz zaman bu kapsamda ihtiyaçlarınız olursa anlaşmalı firmalarımızdan yararlanıyoruz. Böylece hiçbir eksiklik yaşamıyorsunuz. Çünkü özellikle kına gecesi gibi ayrıntılı organizasyonlar için her şeyin tam olmasını istemeniz çok doğal.


Salonumuz oldukça sade bir dekorasyona sahip. Bunun dışında kaliteli bir ışık sistemi olmakla birlikte ledlerle çeşitli aydınlatmalar yaptık. Otelimiz misafir kapasitesi açısından daha çok kına evi olarak kullanılıyor. Bu yüzden birçok kına gecesine ev sahipliği yaptık. Nerede ne yapılması gerektiğini oldukça iyi bilen bir ekibiz.


Eğer “Hostapark Hotel Mersin nerede?” diye soruyorsanız cevabımız hemen yan tarafta! Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız doğrultusunda telefon ya da mesajla size geri dönüş sağlıyoruz!

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Mesudiye Mah. Kuva-i Milliye (Hastane) Caddesi. No: 90/A

 • Haritadaki Konumu

  Hostapark Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.