Firma kapanmıştır
  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL

Henna Palace Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL

Henna Palace Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Henna Palace Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Henna Palace Sıkça Sorulan Sorular

Henna Palace kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Henna Palace kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Henna Palace kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Henna Palace kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Henna Palace kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Henna Palace Hakkında

Hayalinizdeki kına gecesini bize de anlatmaya ne dersiniz? Henna Palace Mersin’deki mevcut adresimizde, profesyonel ekibimizle düşlediğiniz her şeyi en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirmeye hazırız… Üstelik her zaman en iyisini yapacağımızı da bilmenizi istiyoruz. Nasıl mı? Haydi, hemen anlatalım:

Öncelikle belirtmek istediğimiz, 2 farklı salonda hizmet veriyor olduğumuz! Bunlar Aren Park ve Mood’s Saloon! Davetli sayınıza ve konseptinize göre tercih ettiğiniz salonlarımızda 200 ila 300 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Benzeri olmayacak bir gece için; aksesuar kiralama, konsept düzenleme, süsleme, davet menülerini hazırlanma, servis, ses, sahne ve ışık hizmetlerinin tümünü sağlıyoruz. Çalışmalarımıza ise sizden aldığımız bilgiler ışığında yön veriyoruz. Salonun kapısına fotoğrafınızın basılı olduğu karşılama panosunu yerleştiriyor, kına yolunu şık bir şekilde dekore ediyoruz… Salonun merkezinde kına tahtınız ve kına takımı yer alıyor. Şıklığıyla dikkat çeken ve konseptinize uygun olarak tercih edilen bu köşede kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz. Çünkü kına merasimi ve önemli ritüeller burada gerçekleşecek. Öte yandan konuklarınız için davet alanları da tasarlıyoruz. Oturma düzeninde bir alan için yuvarlak ve dikdörtgen masa modelleri ile konforuna önem verenlerin tercihi napolyon sandalyeleri kullanıyoruz.

Henna Palace tarzınızı yansıtırken kendi şıklığı ile de dikkat çekiyor ve kına gecenizi baş döndürücü bir atmosferde gerçekleştirmenize şans veriyor! Sizin zarafetinizi de düşünen ekibimiz; bindallı ve kaftanınızdan mum, tef, kına ve süslemelere kadar her konuda yanınızda. Dans gösterileri, müzik ziyafeti ve konuklarınıza özel olarak sunulan ikramlarla gecenizi taçlandırmayı da ihmal etmiyoruz.

Eğer Mersin kına salonları arasında bir tercih yapmak üzereyseniz, Henna Palace’ı görmeden ve ekibimizle tanışmadan son kararınızı vermeyin. Kaliteli hizmet ve düşlediğiniz her şey için bizimle irtibat sağlayacak özel davetlerinizi tasarlayabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.