Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü
 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Gülnar Belediyesi Kır Düğünü Hakkında

Düğün öncesi en güzel kutlamalardan biri olan kına ve bekârlığa veda partinizi açık alanda gerçekleştirmek istiyorsanız Gülnar Belediye Düğün Salonu olarak hizmetinizdeyiz. Gülnar Belediyesine bağlı kır düğün salonumuzda uzun yıllar boyunca çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor, kusursuz bir gün geçirebilmeleri için ekip olarak titizlikle çalışıyoruz. Sadece kına gecelerinde değil istediğiniz organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bugüne birçok düğün, sünnet, nişan, kurumsal etkinlik ve eğlencelerde faaliyet gösterdik.

Ağaçların çevrelediği açık alanımızı bizimle iletişime geçtiğinizde istediğiniz gün ve saatte size tahsis ediyor, organizasyon konusunda tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz. Nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğreniyor ve be doğrultuda süslemelerimizi gerçekleştiriyoruz.

8 kişilik yuvarlak masalarımızı geniş aralıklarla her davetlinin pisti görebilecekleri şekilde konumlandırıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor seçtiğiniz renkle uyumlu aksesuar ve dekorlar kullanıyoruz. Kına gecelerine özel olarak kırmızı tüllerle masaları süslüyor, konsept bir gün geçirmek isteyen çiftlere organizasyon firmalarından kına tahtı temin etme imkânı da tanıyoruz.

Gülnar Belediye Düğün Salonu olarak yemekli organizasyon gerçekleştirmek isteyen çiftlere özel menüler oluşturuyoruz. Menü içeriğini anlaşmalı olduğumuz catering firmalarıyla birlikte belirliyor, her damak zevkine uygun lezzetlerle sizi buluşturuyoruz. Yemekli organizasyonlar dışında paket içeriğinde bulunan kuru pasta, çerez ve düğün pastasınız anlaşmalı olduğumuz iş ortaklarımızdan günlük olarak temin ediyor, profesyonel hizmet elemanlarımızla birlikte güler yüzlü bir şekilde servis ediyoruz.

Gülnar Belediye Düğün Salonu olarak hizmete başladığımız yıldan bugüne kısa zamanda çiftler ve aileler tarafından tercih edilen Mersin kına mekânları arasında biz de yerimizi almayı başardık. Konum itibariyle oldukça ulaşılabilir bir mevkii de faaliyet gösteriyoruz. Geniş otoparkımız bulunduğundan dolayı aracıyla gelen misafirlerimizin sorun yaşamamasını sağlıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Mahallesi Prof. Dr. Halil Cin Cad. Gülnar Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Gülnar Belediyesi Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.