• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grand Hermes Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Grand Hermes Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Grand Hermes Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Grand Hermes Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Grand Hermes Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Hermes Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Hermes Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Grand Hermes Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand Hermes Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Grand Hermes Hotel Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi dilediğiniz konseptte eğlenceli bir şekilde kutlamaya ne dersiniz?

Grand Hermes Hotel Anamur uzun yıllar boyunca Mersin’in en güzel konumlarından birinde faaliyet gösteriyor, misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla ağırlıyoruz. Günlük hizmet akışımızda konaklama hizmeti versek de özel günlere de ev sahipliği yapıyoruz.

Otelimizde özel organizasyonlar çifte tahsis ettiğimiz iki alanımız bulunuyor. Butik organizasyonlar için tercih edilen 85 kişilik restoranımızı ve ferahlığıyla dikkatleri üzerine toplayan 500 kişilik davet alanlarımızı size tahsis edebiliyoruz. Davet alanlarımızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemi mevcut olduğundan dolayı yılın 4 mevsimi de hizmet verebiliyoruz.

Kına tahtı, süslemeleri ve kına ile ilgili bütün ekipmanları anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından temin ediyoruz. Konsept bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız hayallerinizi sınırlandırmadan istediğiniz renk tonlarında masa ve sandalyeleri süslüyor, bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında kına tahtı kuruyoruz.

Geniş repertuvara sahip olan düğün sektöründe deneyimli müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor, kına gecenizi eğlenceli bir şekilde kutlama fırsatıyla sizi buluşturuyoruz. Ses ve ışık sistemi kendi bünyemizde bulunduğundan dolayı dışarıdan temin etmemize gerek kalmıyor.

Yemekli organizasyonlara özel olarak menüler oluşturuyoruz. Otelimizin profesyonel ve deneyimli aşçıları tarafından yapılan yemekler hem gözünüze hem de damak zevkinize uyacaktır. Kullandığımız ürünlerin kalitesini önemsiyor, güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. İsterseniz düğün öncesi menü tadımı ve menülerde değişiklik yapma imkânı da tanıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak; düğün, nişan, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz. Özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlayarak unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Eğer bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Grand Hermes Otel iletişim bilgisi için sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  İskele Mahallesi No:11\A Anamur Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Grand Hermes Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.