Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Grand Bulut Hotel & Spa

 • Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grand Bulut Hotel & Spa Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Grand Bulut Hotel & Spa Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Grand Bulut Hotel & Spa Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Grand Bulut Hotel & Spa Sıkça Sorulan Sorular

Grand Bulut Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Bulut Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Bulut Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Grand Bulut Hotel & Spa kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand Bulut Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Grand Bulut Hotel & Spa Hakkında

3 yıldız statüsünde faaliyet gösteren otelimiz yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyor. Konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Grand Bulut Hotel & Spa bünyesinde bulunan Türk Hamamında gelin hamamı etkinliklerinize de ev sahipliği yapıyor…


Otelimizde konaklama planlayan davetlilerimiz için farklı oda seçeneklerimiz bulunuyor. İstekleriniz dahilinde tercih edebileceğiniz; 2 double, 8 deluxe, 12 twin ve 16 deluxe double olmak üzere toplamda 38 odamız bulunuyor. Ayrıca otelimizde toplantı ve iş seyahatleri için konaklama düzenleyecek olan davetlilerimizin toplantı ve seminerleri için 2 adet de toplantı salonumuz yer alıyor.


Profesyonel bir ekibin sunduğu hizmetler dahilinde konaklamanın tadını çıkarabileceksiniz. Ayrıca eşsiz bir tatil geçirebileceksiniz ve ev rahatlığında konakladığını otelde Spa ve Türk Hamamını da mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.


Üstelik Türk Hamamımızda gelin hamamı ve eğlencelerinizi düzenleme şansımız da bulunuyor. Roma’dan devraldığımız hamam kültürü Osmanlı kültürü ile harmanlanmış ve yüzyıllık bir gelin hamamı geleneğine dönüşmüştür. En özel gününüz için sembolik de olsa bir geleneği gerçekleştirmek isterseniz, 30 kişiye kadar nedimeniz ile birlikte hamam eşsiz bir tercih olacaktır. Siz de Grand Bulut Hotel & Spa Mersin’de sıcak ve soğuk banyolar, kubbeli mermer odalar ve göbek taşı ile kadınlar için hizmet vermekte olan hamamda rahatladıktan sonra saunamızı da kullanabilirsiniz.


Gelin hamamı etkinliğinizi dostlarınız ile birlikte sohbetler edebildiğiniz keyifli bir akşam yemeğiyle devam ettirmek için restoranımızda sizi ağırlama şansımız da bulunuyor. Sakin ve dingin bir gece bir bekarlığa veda etkinliğine de dönüştürülebilir…


Siz de istekleriniz dahilinde az sayıda konuğunuz ile birlikte Mersin’de gelin hamamı ve bekarlığa veda yemeği düzenlemek isterseniz Grand Bulut Hotel & Spa tam size göre! Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formunu doldurmak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Mithatpaşa Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. Akdeniz/ Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Grand Bulut Hotel & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.