Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Four Seasons Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Four Seasons Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Four Seasons Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Four Seasons Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Four Seasons Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Four Seasons Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Four Seasons Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Four Seasons Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Four Seasons Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Four Seasons Restaurant Hakkında

Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan kına ve bekârlığa veda organizasyonlarınızı Four Seasons Restaurant & Cafe ayrıcalığıyla kutlayarak sevdiklerinizle birlikte eğlenceli bir gün geçirebileceksiniz. Uzun yıllar boyunca Mersin’de faaliyet gösteriyor, kaliteli hizmet anlayışımızla misafirlerimizi ağırlıyoruz.


Günlük hizmet akışımızdan farklı olarak özel günlere de ev sahipliği yapıyoruz. Yemekli organizasyon gerçekleştirmek isteyen misafirlerimizi restoran bölümümüzde düğün, sünnet, nişan gibi özel gün kutlamaları gerçekleştirmek isteyen misafirlerimizi ise bünyemizde bulunan düğün salonumuzda ağırlıyoruz. Arkadaşlarınızla birlikte düğün sürecinin en eğlenceli gecelerden biri olan bekârlığa veda partisi, ailenizle birlikte nikâh sonrası yemeği organizasyonu düzenlemek istiyor, nişan kutlamanızı keyfinizce eğlenebileceğiniz bir mekânda gerçekleştirmek istiyorsanız unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelere de ev sahipliği yapıyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partiniz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerimizin yerleşim planını oluşturuyoruz. Salonumuz yüksek tavan ve ferah olduğundan dolayı rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından bindallı ve kaftanınızın rengine uygun olan kına tahtı, kına süslemeleri, nedime bilekliği gibi aksesuarlar temin ediyoruz.


Eğlenceli ve hareketli müzikler eşliğinde unutulmaz bir gün geçirebileceksiniz. Sahne ve ses sistemi kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyor, profesyonel orkestra, solist ve davul show eşliğinde keyfinizce eğlenebileceksiniz.


Four Seasons Restaurant & Cafe olarak hizmete başladığımız günden bugüne çiftler tarafından tercih edilen Mersin kına mekânları arasında biz de yerimizi alıyoruz. Yemekli organizasyon gerçekleştirmek her damak zevkine uygun kişiye özel menüler oluşturuyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfada bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yeni Mahallesi, 33184. Sk. Mezitli/Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Four Seasons Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.