Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Fikret Ünlü Düğün Davet

  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fikret Ünlü Düğün Davet Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Fikret Ünlü Düğün Davet Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Fikret Ünlü Düğün Davet Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Fikret Ünlü Düğün Davet Sıkça Sorulan Sorular

Fikret Ünlü Düğün Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Fikret Ünlü Düğün Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Fikret Ünlü Düğün Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Fikret Ünlü Düğün Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Fikret Ünlü Düğün Davet Hakkında

Parmakla gösterilen bir kına mekânı olarak Mersin Mut Fikret Ünlü yüzme havuzunda bu özel gününüzü düzenlemeye var mısınız? Organizasyon anlayışımızdan kapalı ya da açık alanlarımıza kadar profesyonel bir hizmetle karşınızdayız.


Bir organizasyon firması arayarak zaman kaybetmenize gerek yok. Çözüm ortaklarımız sayesinde kına tahtından süslemesine kadar sağlıyoruz. Yeter ki isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşın. Bu doğrultuda önceden görüşerek hazırladığımız program kapsamında da organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. En ince ayrıntıya kadar ele aldığımız için geldiğinizde ortaya istediğiniz gibi bir davet çıktığından emin olabilirsiniz.


Düğün öncesi yakında evleneceğinizi ilan ettiğiniz, farklı yörelere göre değişen merasimleriyle kına gecesi eğlencenizde oturmaya fırsatınız kalmayacak. Çünkü orkestramız atmosferin nabzını tutmayı iyi biliyor. Otursanız bile kalkıp oynamak isteyeceğinize eminiz. Dilerseniz bir kına ekibiyle de davetinize hoş bir görsellik katabilirsiniz. Ortada siz dans ederken etrafınızda onların desteğinin hoşunuza gideceğinize eminiz.


Yemekli bir kına organizasyonu düşünüyorsanız size özel menü hazırlıyoruz. Önceden sağladığımız görüşmeler sayesinde oluşturduğumuz menümüz sizi oldukça mutlu edecek ve başka bir gün gelip diğer lezzetlerimizden de denemek isteyeceksiniz. Servis ekibimiz de konusunda oldukça uzman. Asla aksama yaşamanızı sağlamadan güler yüzleriyle hizmet veriyor. Hem yemek hem de hizmet anlamında aklınıza kazınacak dakikalara şahitlik ediyorsunuz. Eğer ikramlı bir davet düşünüyorsanız da kınanıza özel atıştırmalıklar hazırlıyoruz.


Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gerekenler var. İlk önce yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamalısınız. Diğeri ise çıkan formu eksiksiz doldurmak. Bu kadar kolay işlemlerle bize ulaşabiliyorsunuz. İletişim formunuzu görür görmez geri dönüş sağlıyor, merak ettiğiniz soruları soruyor ve bilgi alıyorsunuz. Eğer aklınızdakine yatıyorsa da tesisimize gelerek daha ayrıntılı olarak kına gecesi organizasyonunuzu konuşuyoruz. İşte bu kadar basit!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Meydan Mahallesi, Aydınlık Cd. No:44

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.