Cemalbey Kır Düğünü

E-posta Gönder

Cemalbey Kır Düğünü Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Cemalbey Kır Düğünü Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Cemalbey Kır Düğünü Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Cemalbey Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

 • Cemalbey Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Cemalbey Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Cemalbey Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Cemalbey Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Cemalbey Kır Düğünü Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi yılın trendine uygun bir organizasyonla yemyeşil bir kır alanında kutlamaya ne dersiniz?


En güzel geleneklerimizden biri olan ve kültürümüzde önemli bir yere sahip kına geceleri son zamanlarda farklı konseptler ile kutlanarak modern halini aldı. Biz de Cemalbey Kır Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Mersin’in Mut ilçesinde faaliyet gösteriyor ve trende uygun kına gecesi ve bekârlığa veda partileri düzenliyoruz. İsteğinize göre kına organizasyon konseptleri yaparak farklı bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.


Davet alanımız yemyeşil ağaçların çevrelediği doğa manzaralı geniş bir bahçedir. Bahçemizin her sene düzenli olarak peyzaj çalışması yapıyor, tertemiz bakımlı bir kır alanıyla misafirlerimizi ağırlıyoruz.


Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Uzun dikdörtgen masalar kullanıyor, her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde masaları konumlandırarak konforlu bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.


Dekor ve aksesuarlar kullanarak kına temanıza uygun süslemeler yapıyoruz. Kına tahtı ve kına süslemeleriyle masaları süslüyor mekânın girişine davetlilerinize hediye edeceğiniz ikramlıkların sunumunu yapıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyoruz Kaftan ve bindallınıza uygun rengi seçebilir mekânla uyumlu bir konsept oluşturabilirsiniz.


Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız kişiye özel menüler hazırlıyoruz. Ayrıca düğün pastası, gazlı meşrubat, kuru pasta ve meyve ikramlarımızı kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor güler yüzümüzle servis ediyoruz.


Cemalbey Kır Düğün Salonu olarak çiftler tarafından tercih edilen Mut kına gecesi mekânlarından biriyiz. Sadece kına gecelerinde değil düğün, nişan, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlenceler doğum günü başta olmak üzere bütün etkinliklerinize ev sahipliği yapabiliyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden kolaylıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Karşıyaka Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı No:190 Mut Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Cemalbey Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.