Bulat Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bulat Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Bulat Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Bulat Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bulat Restaurant Sık Sorulan Sorular

Bulat Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bulat Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Bulat Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Bulat Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bulat Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Bulat Restaurant Hakkında

Kına düğünden daha eğlenceli bir organizasyon olarak karşımıza çıkıyor. Detaylarının yoğun olduğu ve doyasıya dans ettiğiniz bir davet. İşte bu noktada Bulat Restaurant Mersin’de profesyonel bir ekiple birlikte size harika bir kına organizasyonu düzenliyor. Yıllardır sektörde döktüğümüz terlerin karşılığını aldığımız bugünlerde kına geceniz için en ufak ayrıntıyı dikkate alarak hazırlık yapıyoruz.


Bindallınız üzerinizdeki kına ekibiyle mekanımıza girdiğinizi hayal edin. Açık havanın huzuruyla gününüzü geçirirken etrafta uçuşan renkli süsler… Geleneksel bir kına konseptiyle hazırladığımız bahçemizde, davullu zurnalı bir gece geçiriyorsunuz. Kına ekibinden kına tahtına her konuda size yardımcı oluyoruz. Hatta bir organizasyon firması bile tutmanıza gerek kalmıyor. Çünkü kına tepsisi, mumu dahil her konuda ilgileniyoruz. Eksik olduğunuz noktaları hemen tamamlıyoruz. Bir de yemekli bir davet düşünüyorsanız tadından yenmeyecek lezzetlerle harika vakit geçiriyorsunuz. Zamanın nasıl aktığını fark etmeden.


O gün size tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlumuz sayesinde kına programınız hakkında önceden bilgi sahibi oluyorsunuz. Böylece endişelerin ortadan kalacak ve merak ettiğiniz soruları anında soracaksınız. Çünkü ekip arkadaşımız her an yanınızda olacak.


Kırmızı halıyla girdiğiniz mekanımızda, doğanın ortasında açık hava kına keyfi yaşıyorsunuz. Böyle bir gece için genelde kapalı salonlar ilk akla geliyor. Fakat Bulat olarak size harika bir alternatif sunduğumuzu söylemek istiyoruz. Üstelik tüm bu anlattığımız organizasyonu uygun fiyatlarla karşılayacaksınız. Çünkü bütçe dostu bir mekân olarak her kesime hitap etmek öncül amaçlarımızdan.


Tüm bunlardan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! Geri dönüş sağladığımızda sizi restoranımıza davet ediyoruz. Böylece hem tanışıyor hem de mekanımızı görüyorsunuz. Hizmet içeriğimizin ayrıntısı ve fiyat bilgilendirmemizden sonra da birlikte çalışıp çalışmayacağımıza karar veriyoruz. Fikriniz olumluysa planlamaya hemen başlıyoruz!

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Dalakderesi Köyü Köy Sok. No: 109

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bulat Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.