Bozyazı Öğretmenevi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bozyazı, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Eva Palace
24 1

Mezitli

Eva Palace

100-200
50-100 TL
Niss Balo Davet & Organizasyon
24 1 8

Mezitli

Niss Balo Davet & Organizasyon

100-200
50 TL'den az
Forum Suite Otel
32

Yenişehir

Forum Suite Otel

200-300
50 TL'den az

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi açık alanda denize nazır bir davet alanında kutlamaya ne dersiniz?


Bozyazı Öğretmenevi Mersin olarak uzun yıllar boyunca özel etkinliklere ev sahipliği yapıyor, misafirlerimizin keyifli bir gün geçirmesini sağlıyoruz. Düğün organizasyonlarında tecrübeli olduğumuzdan dolayı her sene değişen trendleri yakından takip ediyor, size farklı alternatifler sunuyoruz. Düğün organizasyonları başta olmak üzere kına ve bekârlığa veda partileri, nişan, sünnet kutlamalarında da adımızdan söz ettiriyoruz.


Davet alanımızın kapasitesi oldukça geniştir. Deniz manzaralı platformumuzun üstü kapalı olduğundan dolayı kötü hava şartlarından etkilenmemenizi sağlıyoruz. Geniş aralıklarla her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde dikdörtgen masalarımızı yerleştiriyor, isteğe bağlı olarak masaları birleştirebiliyoruz. Kilise nikâhı konseptinde bir nikâh töreni organizasyonu düzenlemek istiyorsanız deniz manzarasına karşı bir davet alanı oluşturuyoruz.


Organizasyonlarınıza özel hazırlık yapıyor masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyoruz. Kına gecenizi konsept bir gün geçirmek isterseniz anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte süsleme imkânı da tanıyoruz. Kına tahtı, kına süslemesi gibi dekor ve aksesuarları bindallınıza uygun renkte seçebilir, böylece mekâna kendi tarzınızı yansıtarak hayal ettiğiniz gibi bir gün geçirebilirsiniz.


Özel organizasyonlarda profesyonel, geniş repertuvara sahip orkestra ve ses sanatçılarıyla anlaşıyor, eğlenceli ve dinamik bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Sahne kurulumunda ve ses sisteminde kaliteli ekipmanlar kullandığımızdan dolayı kulağa hoş gelen müziklerle eğlencenizi kesintisiz bir şekilde geçirebileceksiniz.


Mersin ilinde kına ve bekârlığa veda organizasyonu düzenlemek istiyor, keyfinizce eğlenebileceğiniz bir kutlama geçirmek istiyorsanız, Bozyazı Öğretmenevi iletişim bilgisi için sayfada bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp, karşınıza çıkan formu doldurarak bize ulaşabilir, ev sahipliği yaptığımız organizasyonlar ve fiyatlar hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

Nurullah Çiftçi

  • Adres: Merkez Mah., Mustafa Deniz Cad. No:58, 33830 Bozyazı/Mersin

Bozyazı Öğretmenevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!