Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Ayyıldız Kır Düğünü

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ayyıldız Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ayyıldız Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Ayyıldız Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ayyıldız Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Ayyıldız Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ayyıldız Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ayyıldız Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ayyıldız Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ayyıldız Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Ayyıldız Kır Düğünü Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizde keyfinizce eğlenebileceğiniz bir organizasyonla yıllar geçse de unutamayacağınız anılara sahip olmanızı sağlıyoruz. Ayyıldız Kır Düğünü Tarsus olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyor, çiftlerin hayallerindeki gibi bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.


Sadece kına ve bekârlığa veda partilerinde değil, bütün toplu organizasyon ve özel davetlere ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğün, nişan, sünnet, mezuniyet eğlenceleri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi eğlenceli bir şekilde kutlamaya hazır olun.


Kına gecelerinin kültürümüzde yeri oldukça değerlidir. Asırlardır süregelen bu geleneği kutlama biçimleri yıllar geçtikçe farklı tarzlara büründü. Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlamaya başlanarak daha eğlenceli hâle gelen kına gecelerini bizim ev sahipliğimizde istediğiniz ve dilediğiniz bir şekilde kutlayabileceksiniz.


Sadece düğün mekânı olarak faaliyet göstermiyor, bünyemizde bulunan organizasyon firmalarından kutlamalarda ekipman temini yapıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partiniz için belirlediğiniz konsepte uygun olarak mekânımızı süslüyoruz. Masa ve sandalye süslemelerini ve kına tahtını bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde tercih ederek, mekânla bir bütün halinde görünmenizi sağlıyoruz. İster Osmanlı ister hint konseptinde dilediğinizce eğlenebileceksiniz.


Davet alanımızdan bahsedecek olursak; organizasyonlara ev sahipliği yaptığımız hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. Kapalı alanımız camla çevrili ve yüksek tavan olduğundan dolayı kendinizi açık alanda gibi hissedeceksiniz. Balo salonumuzda gerekli ısıtma ve soğutma sistemi mevcut olduğundan dolayı her mevsim hizmet verebiliyoruz. Kır bahçemiz oldukça geniş bir alandan oluşuyor, ağaçlarla çevrili geniş oyun pistinin bulunduğu alanda organizasyon düzenleyerek fark yaratabilirsiniz.


Ayyıldız Kır Düğünü Tarsus olarak hizmete başladığımız yıldan bugüne kaliteli hizmet anlayışını benimsedik ve kısa zamanda çiftler ve aileler tarafından tercih edilen Tarsus kına mekânları arasında biz de yerimizi aldık. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Bolatlı Mahallesi, 33400 Tarsus/Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Ayyıldız Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.