Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Anamur Öğretmenevi

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Anamur Öğretmenevi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Anamur Öğretmenevi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Anamur Öğretmenevi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Anamur Öğretmenevi Sıkça Sorulan Sorular

Anamur Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Anamur Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Anamur Öğretmenevi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Anamur Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Anamur Öğretmenevi Hakkında

Anamur Öğretmenevi olarak 1990 yılında kurulduk. Anamur İskele Öğretmenevimizin bulunduğu yerdir ve 30 yıla yakın zamandır buradayız. Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir sosyal tesis olarak yıldan yıla değişerek ve gelişerek varlığımızı sürdürmeye devam ettik. Üstelik faaliyet alanımızı ve faaliyet içeriklerimizi genişleterek daha farklı konularda da hizmet vermeye başladık.

Nedir bu faaliyetler diye soracak olursanız, aslında sizin bu yazıyı okumanızdaki sebebin ta kendisi. Tesisimizde özel gün ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Düğünlerden tutun da nişan törenlerine, iş ve özel toplantılardan sünnet düğünlerine kadar her türden organizasyon. Gelelim sizin bu yazıyı okumanızdaki asıl sebep olan kına gecesi organizasyonlarına. Uzun yıllardır kutlanan fakat son dönemde popüler haline gelen kına gecesini mekânlarda kutlama geleneği sonucunda biz de bu tarz organizasyonları tesisimizde düzenlemeye başladık.

Kına organizasyonunuzu dilerseniz modernist dilerseniz de geleneksel bir tarzda düzenleyebilirsiniz. Kültürünüze özgü tüm adet ve göreneklerinizi özgürce yerine getirebilirsiniz. Hatta kına gecenizi profesyonel ellere emanet etmek ister ve organizasyon firması ile anlaşmak isterseniz bizim için hiçbir sakıncası yok. Gelecek firma ile tam bir uyum içerisinde çalışarak organizasyonun eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesine katkıda bulunabiliriz.

Tesisimizde yemekli veya yemeksiz bir şekilde kına organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer yemekli düşünüyorsanız size özel hazırlayacağımız fix menülerimizden birini tercih edebilirsiniz. Hepsinin kalitesine de lezzetine de kefiliz. Üstelik fiyat konusunda da uygunluğu ile bütçenizi de sarsmayacaktır.
Deniz kenarında olan tesisimiz şehir merkezine yakın olmasına karşın şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzaktadır aynı zamanda. Üstelik denize nazır bir manzarası olması da cabası.

Anamur Öğretmenevi fiyatlarını öğrenmek ve tesisimiz hakkında bilgi edinmek için sayfada bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli. Sadece bir tık uzağınızdayız.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Yalıevleri Mah. Müze Yanı Anamur Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Anamur Öğretmenevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.