Aktaş Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aktaş Otel
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Aktaş Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Aktaş Otel Sıkça Sorulan Sorular

Aktaş Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Aktaş Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Aktaş Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Aktaş Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Aktaş Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Aktaş Otel Hakkında

28 yıllık hizmet tecrübemizle profesyonel çalışanlarımızla birlikte kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Akbaş Otel Mersin olarak misafirlerimizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Kaliteli hizmet politikasını benimsediğimizden dolayı sorunsuz bir tatil ve organizasyon geçirebileceksiniz. Kendimizi yıldan yıla geliştirerek farklı konseptlerle sizi karşılıyoruz. 2012 yılında revizyon ve restarasyon çalışmasıyla otelimizin tamamını yeniledik. Düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partileri başta olmak üzere kurumsal etkinlik seminer ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Salonumu 85 kişilik kapasite ve gerekli teknolojik altyapıya sahiptir. Butik organizasyonlar için tercih edilen salonumuz ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Salonumuzu dizayn ederken şık aksesuarlar kullanmayı tercih etik. Özel günleriniz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren nasıl gibi organizasyon geçirmek istediğiniz öğreniyoruz. Geçmiş dönemlerde ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardan derlemeler sunarak size farklı fikirler veriyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunuyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firması getirme imkânı da sunuyoruz. Kına ve bekârlığa veda gecenizi istediğiniz konseptte kutlayabilirsiniz. Temaya uygun renklerde kına tahtı ve massa sandalye giydirmeleri temin edebilirsiniz.

Özel günlerde anlaşmalı olduğumuz orkestra eşliğinde aile ve arkadaşlarınızla eğlenceli geçirebileceksiniz. Ses sistemi ve sahne kurulumunu kaliteli ekipmanlar tarafından yaptığımızdan dolayı kesintisiz ve cızırtısız müzikler dinlemenizi sağlıyoruz.

Mersin butik düğün organizasyonları için tercih edilen otelimizde misafirleri lezzetli yemeklerle karşılıyoruz. Organizasyon öncesi menünüzü oluşturarak size farklı alternatifler sunuyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak hijyenik ortamda hazırlanan yemeklerinizi güler yüzlü bir şekilde servis ediyoruz. Profesyonel aşçılarımız yemekleri yaparken kullandıkları sanatı sunumda da gösteriyorlar. Akbaş Otel olarak eğlenceli bir organizasyon geçireceğinizin sözünü veriyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde istediğiniz gibi bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İstikal Caddesi No:126 Akdeniz Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aktaş Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.