Villa Düğün Salonu

E-posta Gönder

Villa Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Villa Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Villa Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Villa Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Villa Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Villa Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Villa Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi

Villa Düğün Salonu Hakkında

Uzunca yıllardır içerisinde bulunduğumuz düğün sektöründe, değişmeyen kalitemiz ve bu kaliteyi uygun fiyatlarımız ile sunarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Para kazanmanın zor olduğu günümüzde genç çiftlerimiz için bütçelerine uygun bir organizasyon vaat ediyoruz. Uygun fiyatlarıyla Villa Düğün Salonu’nu tercih ederseniz hem cebiniz hem de kafanız rahat eder. Tüm paranızı mekâna yatırıp geriye kalan her şey için sıkıntıya girmemeniz için iyi bir fırsat sunuyoruz. Düğünler haricinde nişan törenleri, sünnet düğünleri ve kına geceleri için de aynı özveri ve titizlik ile çalışıyoruz. Tüm bu hizmetleri sizin için veriyoruz ve işimizi ciddiye alıyoruz. Profesyonel ve işini severek yapan bir ekip ile kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Salonumuzda 400 ve 500 arası sayıda konuk ağırlama kapasitesine sahibiz. En mutlu gününüzde tüm sevdiklerinizi, akraba ve arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz. Çağırmanızı bekleyen kimseyi unutmamanızı ve davetiye yollamanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde düğünden sonra gidip gönüllerini almak zorunda kalabilirsiniz. Bizden söylemesi.

Gelelim bu yazıyı okumanızdaki ana sebebe. Düğününüzden önce geleneklerimizde olan ve çok uzun yıllardır süre gelen kına gecenizi güzel bir şekilde yapmak ve sağ salim atlatmak istiyorsunuz. Bunun yanında çok eğlenceli ve bol oynamalı halay çekmeli bir organizasyon da olsun istiyorsunuz. Biz tüm bunları size kolaylıkla sağlayabiliriz. Kına müziklerinizi layığı ile çalabilecek ve sizi saatlerce oynatıp yerinizde oturtmayacak bir grubumuz var. Sektöre yıllarını vermiş ve oldukça deneyim kazanmış orkestramız türü veya tarzı ne olursa olsun istediğiniz tüm şarkıları çalıp canlı olarak söyleyebilecek kabiliyette. Sıkı durun, çok eğlenceli bir kına gecesi sizi bekliyor.

Turgutlu Villa Düğün Salonu iletişime geçmeniz için yandaki formu eksiksiz bilgiler ile doldurmanızı rica ediyor. Bu yolla fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Turan Mah. Keçeciler Sk. No: 14, Turgutlu / Manisa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Villa Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.