Villa Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Turgutlu, Manisa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Manisa Arena
6

Şehzadeler

Manisa Arena

750-1.000
50 TL'den az
İçicem Cafe Lounge
11

Ahmetli

İçicem Cafe Lounge

Diva Garden Kır Düğün Salonu
6

Salihli

Diva Garden Kır Düğün Salonu

1.000-2.000
50 TL'den az

Hakkında

Uzunca yıllardır içerisinde bulunduğumuz düğün sektöründe, değişmeyen kalitemiz ve bu kaliteyi uygun fiyatlarımız ile sunarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Para kazanmanın zor olduğu günümüzde genç çiftlerimiz için bütçelerine uygun bir organizasyon vaat ediyoruz. Uygun fiyatlarıyla Villa Düğün Salonu’nu tercih ederseniz hem cebiniz hem de kafanız rahat eder. Tüm paranızı mekâna yatırıp geriye kalan her şey için sıkıntıya girmemeniz için iyi bir fırsat sunuyoruz. Düğünler haricinde nişan törenleri, sünnet düğünleri ve kına geceleri için de aynı özveri ve titizlik ile çalışıyoruz. Tüm bu hizmetleri sizin için veriyoruz ve işimizi ciddiye alıyoruz. Profesyonel ve işini severek yapan bir ekip ile kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Salonumuzda 400 ve 500 arası sayıda konuk ağırlama kapasitesine sahibiz. En mutlu gününüzde tüm sevdiklerinizi, akraba ve arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz. Çağırmanızı bekleyen kimseyi unutmamanızı ve davetiye yollamanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde düğünden sonra gidip gönüllerini almak zorunda kalabilirsiniz. Bizden söylemesi.

Gelelim bu yazıyı okumanızdaki ana sebebe. Düğününüzden önce geleneklerimizde olan ve çok uzun yıllardır süre gelen kına gecenizi güzel bir şekilde yapmak ve sağ salim atlatmak istiyorsunuz. Bunun yanında çok eğlenceli ve bol oynamalı halay çekmeli bir organizasyon da olsun istiyorsunuz. Biz tüm bunları size kolaylıkla sağlayabiliriz. Kına müziklerinizi layığı ile çalabilecek ve sizi saatlerce oynatıp yerinizde oturtmayacak bir grubumuz var. Sektöre yıllarını vermiş ve oldukça deneyim kazanmış orkestramız türü veya tarzı ne olursa olsun istediğiniz tüm şarkıları çalıp canlı olarak söyleyebilecek kabiliyette. Sıkı durun, çok eğlenceli bir kına gecesi sizi bekliyor.

Turgutlu Villa Düğün Salonu iletişime geçmeniz için yandaki formu eksiksiz bilgiler ile doldurmanızı rica ediyor. Bu yolla fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

Canan Hanım

  • Adres: Turan Mah. Keçeciler Sk. No: 14, Turgutlu / Manisa

Villa Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!