Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Turkuaz Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Turkuaz Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Turkuaz Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Turkuaz Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Turkuaz Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Turkuaz Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Turkuaz Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Turkuaz Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Turkuaz Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Turkuaz Kır Bahçesi Hakkında

Manisa’da faaliyet gösteren Turkuaz Kır Bahçesi’nde muhteşem bir kına gecesi organizasyonu sizleri bekliyor. Yeşilin her tonuna şahitlik edeceğiniz kır mekanımızda keyifli vakit geçirecek, bekarlığa veda ettiğiniz bu özel günde gönlünüzce eğlenebileceksiniz.

Turkuaz Kır Bahçesi Manisa ekibi olarak, hayallerinizi gerçek kılmak için çalışıyoruz. Kusursuz hizmet anlayışımız, modern dekorasyonumuz ve kolay ulaşılabilir konumumuzla sizlere harika bir organizasyon vaat ediyor; size organizasyonunuzdan memnun olarak ayrılmanızı sağlayacak olanaklar sunuyoruz.

Ferah bir yapıya sahip olduğumuzdan sevdiklerinizi rahatlıkla kına gecenize davet edebiliyorsunuz. Sizin için özel olarak oluşturduğumuz oturma düzeni seçeneklerimizden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Ziyafet düzeni veya kokteyl düzen… Kır bahçemizde her detay sizin istediğiniz gibi olacak!

Organizasyonlarınız için üzerinde durduğumuz en önemli ayrıntılar şık bir atmosfer yaratmak ve servis kalitemizi üst seviyede tutmak. Bunu başarabilmek için titiz bir çalışma yürütüyor, özel isteklerinizi de mümkün olduğunca yerine getirmeye çalışıyoruz. İstiyoruz ki hayalini kurduğunuz kına gecesi organizasyonunu kusursuz bir şekilde geçirin ve geleceğiniz için güzel anılar biriktirin.

Son zamanların trendlerine uyan sandalyelerimizi; kına geceniz için belirlediğimiz konseptinize uygun biçimde giydiriyoruz. Masalarınızın üzerine camdan şamdanlar ve canlı çiçeklerle süslüyoruz. Dekorasyon ve süslemede genel olarak kırmızı rengi kullandığımızı da belirtelim.

Gelelim kına merasiminiz için ihtiyacınız olacak aksesuarları nasıl karşılayacağınıza! Kına gecenizin organizasyonu için anlaşmalı olduğumuz firmalardan destek alabilirsiniz. Bu firmaların iletişim bilgilerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Eğer bizim imkanlarımızdan yararlanmak istemezseniz; kır bahçemize kendinizin anlaştığı bir organizasyon firması da getirebilirsiniz.

Her detayı sizin yerinize düşünen Turkuaz Kır Bahçesi’nde kına geceniz dışında düğün organizasyonlarınızı da gerçekleştirebileceğinizi belirtelim. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Manisa kına gecesi mekan fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Salihli İzmir Karayolu 11.km (Sart) 45300 Salihli

 • Haritadaki Konumu

  Turkuaz Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.