Şatafat Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Akhisar, Manisa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Manisa Arena
6

Şehzadeler

Manisa Arena

750-1.000
50 TL'den az
İçicem Cafe Lounge
11

Ahmetli

İçicem Cafe Lounge

Sarıkız Restaurant
12

Alaşehir

Sarıkız Restaurant

300-400
50 TL'den az

Hakkında

Şatafat Kır Düğün Salonu, Akhisar’da kına ve bekarlığa veda gecelerinizi süsleyecek fırsatlarla karşınızda. Son bekar günlerinizde en mutlu anlarınızı yaşamanız için özel fırsatlar sunduğumuz salonumuza misafirlerimizi bekliyoruz. Şatafat Kır Düğün Salonu güzel dakikalar yaşayabileceğiniz anları kaliteli hizmetiyle size sunuyor.


Kına ve bekarlığa veda gecelerinin unutulmaz olduğunu biliyoruz. Biz de hizmetlerimizde bu unutulmaz anları pekiştirmek istiyoruz. Eşsiz çim alanımız ile salonumuza giriş yapacaksınız. Organizasyonunuzu isterseniz çim alanımızda isterseniz de geniş pistimizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Sizinle organizasyonunuzdan önce iletişime geçtiğimizde bu seçeneği size sunuyoruz. Gelecek kişi sayısıyla birlikte masa dizaynına başlıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerini kına ve bekarlığa veda gecelerine uygun konseptte hazırlıyoruz. Bu gecelerin konseptlerinin her geçen gün değiştiğini biliyoruz ve değişimleri yakından takip ediyoruz. Böylelikle en yeni konseptlerden haberimiz oluyor ve istekleriniz karşısında rahatlıkla uygulayabiliyoruz.


Geniş repertuvarlı orkestramız en güzel şarkıları değerli konuklarımız için çalıyor. Profesyonel müzisyenlerimiz hem kına ve bekarlığa veda gecelerinin müziklerine hem de diğer müzik türlerine hâkimler. Aynı zamanda yöre müziklerini de rahatlıkla çalabiliyorlar. İstediğiniz şarkıları rahatlıkla çalabiliyoruz. Bunun dışında kendi istediğiniz müzikleri de getirmeniz durumunda bunları da çalabiliriz. Işık ve ses sistemlerimiz son model teknolojilerden oluşuyor. Kaliteli müziklere, kaliteli ışıkların altında eşlik edeceksiniz. Sesin, salonumuzun en köşesine kadar rahatlıkla eriştiğini söyleyebiliriz.


Kına ile ilgili gerekli olan aksesuarları sağlıyoruz. Ama detaylı aksesuar temini durumunda, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve salonumuzda kullanabilirsiniz. Bindallı/kaftan, kına tahtı, kına, kına müzikleri gibi temel şeyleri düğün salonumuzda bulabilirsiniz.


Hayallerinizdeki organizasyonları gerçekleştirebileceğiniz Şatafat Kır Düğün Salonu Akhisar’da en çok tercih edilen düğün salonlarından biri olma özelliği taşıyor. Siz de bizi tercih etmek ister ve özel gecelerinizi unutulmaz kılmak isterseniz formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yetkili

  • Adres: Dayıoğlu Mahallesi, Akhisar Zeytinliova Yolu 2 km, 45200 Akhisar/Manisa

Şatafat Kır Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!