Sarıkız Restaurant

E-posta Gönder

Sarıkız Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  300-400

Sarıkız Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Sarıkız Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sarıkız Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Sarıkız Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Sarıkız Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sarıkız Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Sarıkız Restaurant Hakkında

Sarıkız Restaurant olarak en güzel kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için Manisa Alaşehir’de faaliyetlerimize devam ediyoruz. Eşsiz doğa manzaramız, havuz başı açık alanımız ve kaliteli hizmetimiz ile bu özel günde yanınızda olmak istiyoruz.

Verdiğimiz hizmet kalitesinin, açıldığımız günden beri hiç azalmadan devam ettiğini ve konuklarımızı mutlu bir şekilde uğurlamayı amaç edindiğimizi belirtelim. Sarıkız Restaurant Alaşehir’de alternatifsiz tek işletme olarak hizmetine devam ediyor.

Restoranımızda açık ve kapalı alanımız bulunmakta. Açık alanımızda büyük organizasyonları rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Havuz başına sahip, çevresi büyük ağaçlarla çevrelenmiş bu alanımızda keyifli organizasyonlara ev sahipliği yapmaktayız. Geniş bir pistin, orkestranın ve kına tahtının koyulabilmesi için gerekli alanın bulunduğu bahçemizde her detayı konuklarımızın konforu için düşündük. Kapalı alanımızda ise hem organizasyonlarınızı gerçekleştirmeniz için hem de restoran olarak kullanabilmekteyiz. Geniş kapasiteli bir alan olan iç mekânımızı nikah sonrası yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları ve iş yemekleri gibi organizasyonlar için kullanabilirsiniz. Açık alanımızda ise düğün, nikah, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet yemekleri ve törenleri, açılışlar ve kokteyller gibi özel etkinliklerde kullanabiliyorsunuz.

Sabah 9’da başlayan hizmetimiz gece 3’e kadar kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Bu süre zarfında güler yüzlü ekibimiz devamlı sizin yanınızda oluyor ve gecenizde hiçbir aksaklık yaşanmaması için özenle çalışıyorlar. Güler yüzlü hizmetlerini, sizi işletmemizden uğurlayana kadar devam ediyorlar.

Masa ve sandalyelerin süslenmesi konusunda organizasyon firmalarından yardım alabiliyorsunuz. Kına gecesi konseptinin her geçen gün yenilenmesiyle farklı fikirler ve aksesuarlar ortaya çıktı. Bunların temini konusunda bu firmalardan yardım alabiliyor ve restoranımızda kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda bir fotoğrafçı kiralama ve restoranımızda özel anlarınızı kaydetme imkânına da sahipsiniz. En özel anlarınız restoranımızda unutulmaz hale dönüşecek.

Bizi tercih etmek isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Menderes Mahallesi, Sarıkız Cd., 45600 Alaşehir/Manisa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sarıkız Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.