Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Salkım Restaurant

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salkım Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Salkım Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Salkım Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Salkım Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Salkım Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salkım Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Salkım Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Salkım Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salkım Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Salkım Restaurant Hakkında

Sarıkız Restaurant olarak en güzel kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için Manisa Alaşehir’de faaliyetlerimize devam ediyoruz. Eşsiz doğa manzaramız, havuz başı açık alanımız ve kaliteli hizmetimiz ile bu özel günde yanınızda olmak istiyoruz.

Verdiğimiz hizmet kalitesinin, açıldığımız günden beri hiç azalmadan devam ettiğini ve konuklarımızı mutlu bir şekilde uğurlamayı amaç edindiğimizi belirtelim. Sarıkız Restaurant Alaşehir’de alternatifsiz tek işletme olarak hizmetine devam ediyor.

Restoranımızda açık ve kapalı alanımız bulunmakta. Açık alanımızda büyük organizasyonları rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Havuz başına sahip, çevresi büyük ağaçlarla çevrelenmiş bu alanımızda keyifli organizasyonlara ev sahipliği yapmaktayız. Geniş bir pistin, orkestranın ve kına tahtının koyulabilmesi için gerekli alanın bulunduğu bahçemizde her detayı konuklarımızın konforu için düşündük. Kapalı alanımızda ise hem organizasyonlarınızı gerçekleştirmeniz için hem de restoran olarak kullanabilmekteyiz. Geniş kapasiteli bir alan olan iç mekânımızı nikah sonrası yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları ve iş yemekleri gibi organizasyonlar için kullanabilirsiniz. Açık alanımızda ise düğün, nikah, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet yemekleri ve törenleri, açılışlar ve kokteyller gibi özel etkinliklerde kullanabiliyorsunuz.

Sabah 9’da başlayan hizmetimiz gece 3’e kadar kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Bu süre zarfında güler yüzlü ekibimiz devamlı sizin yanınızda oluyor ve gecenizde hiçbir aksaklık yaşanmaması için özenle çalışıyorlar. Güler yüzlü hizmetlerini, sizi işletmemizden uğurlayana kadar devam ediyorlar.

Masa ve sandalyelerin süslenmesi konusunda organizasyon firmalarından yardım alabiliyorsunuz. Kına gecesi konseptinin her geçen gün yenilenmesiyle farklı fikirler ve aksesuarlar ortaya çıktı. Bunların temini konusunda bu firmalardan yardım alabiliyor ve restoranımızda kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda bir fotoğrafçı kiralama ve restoranımızda özel anlarınızı kaydetme imkânına da sahipsiniz. En özel anlarınız restoranımızda unutulmaz hale dönüşecek.

Bizi tercih etmek isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

 • Adres::

  Menderes Mahallesi, Sarıkız Cd., 45600 Alaşehir/Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Salkım Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.