Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Boğaziçi Restoran

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Boğaziçi Restoran Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Boğaziçi Restoran Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Boğaziçi Restoran Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Boğaziçi Restoran Sıkça Sorulan Sorular

Boğaziçi Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Boğaziçi Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Boğaziçi Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Boğaziçi Restoran kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Boğaziçi Restoran kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Boğaziçi Restoran Hakkında

Boğaziçi Restoran olarak bunca yıldır gösterdiğimiz hizmetlerin bir uzantısı olan ve yine aynı özenle icra ettiğimiz işimiz için sizi restoranımızda görmekten mutluluk duyarız. Hâlihazırda restoranımızda düzenlediğimiz düğünler, nişan merasimleri, grup yemeği organizasyonları, kurumsal etkinlikler gibi özel günlerde uzun yılardır faaliyet gösteriyoruz. Şimdiye kadar ev sahipliği yaptığımız etkinliklerin tamamını başarı ile tamamladık ve günden güne bu konuda çeşitli tecrübeler kazandık. Hâlâ da kazanmaya ve yeni şeyler öğrenmeye devam ediyoruz. Bunların yanı sıra bir konu daha var ki o da kına geceleri.

Kültürümüzde her zaman bir yeri olan ve mutlaka büyük bir neşe ile kutlanıp adetleri yerine getirilen bir seremonidir kına geceleri. Fakat son dönemde bu konuda ufak bir farklılaşmaya gidildi ve eskiden olduğunun aksine evlerde değil mekânlarda kutlanmaya başladı. Biz de elbette bu tarz talepler aldık ve çiftlerimizi bu isteklerinde geri çevirmedik. Son birkaç yıldır diğer organizasyonlarda olduğu gibi kına gecelerini de aynı özen ve titizlik ile restoranımızda düzenliyoruz. Siz de işinin ehli bir ekip ve seçenekler sunan güzel bir mekânda kınanızı gerçekleştirmek istiyorsanız Boğaziçi Restaurant Alaşehir’de sizi bekliyor.

Restoranımız yaz kış hizmet verebilen bir tesis düzenine sahip. Hem açık hem de kapalı alanımız ile istenen konseptte ve türde etkinlikleri düzenleyebiliyoruz. Muhteşem bir manzarası ile kalabalık davetleri ağırlayabilen geniş bir kır bahçemiz var. Yaz ve ilkbahar aylarında burada açık hava bir eğlence harika olabilir. Dilerseniz kapalı alan seçeneğimiz de var elbette. Restoranımızın iç kısmı gereli düzenlemeler yapıldığından iyi bir balo salonu halini alıyor. İster DJ müziği isterseniz de canlı müzik eşliğinde burada saatlerce oynayabilir, çok eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için sayfadaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  KÜLTÜR TAKSİM EVLERİ NO:4 Ilıca Mahallesi 45600 Alaşehir/Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Boğaziçi Restoran Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.