Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Kayalıoğlu Kır Bahçesi

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kayalıoğlu Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kayalıoğlu Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Kayalıoğlu Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kayalıoğlu Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Kayalıoğlu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kayalıoğlu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kayalıoğlu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kayalıoğlu Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kayalıoğlu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kayalıoğlu Kır Bahçesi Hakkında

En mutlu başlangıçlar için tercih ettiğiniz Kayalıoğlu Kır Düğün Bahçesi'nde düşlerinizi gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Hem düğün hem de kına organizasyonları için en doğru adres olmak için çalışıyoruz. Bu yüzden profesyonel bir ekiple iş birliği içinde olmanın yanı sıra genç ve dinamik çalışma arkadaşlarıyla organizasyonlara farklı bir bakış açısı katıyoruz. Tabii ki mekanımızın şık ve harikulade gözükmesi için de bir organizasyon ekibimiz bulunuyor. Kısacası düğün ve kına gecelerinde daha iyi hizmet verebilmek için büyük bir ekibe sahibiz... Gelin size biraz da mekanımızdan bahsedelim ve Manisa Akhisar kına geceleri için sunduğumuz hizmetleri beraber inceleyelim.

İki mekan alternatifi sunuyoruz. Yemyeşil bir atmosferin büyüsünde çimlerin üzerinde bir kına gecesi hayal ediyorsanız, kır bahçemiz tam da size göre. Beyaz masa ve tiffany sandalyelerin bulunduğu şölen alanında davetlilere şık bir deneyim yaşatma fırsatı yakalıyorsunuz.

Eğer ben “Havuz başında bir kına gecesi istiyorum”, diyarsanız da Kayalığlu Akademi havuz alanı sizin için biçilmiş kaftan. Havuzun ortasına konumlandırdığımız çiçekler ve özel aydınlatmalarla şık bir kına gecesi yaşatıyor; beş yıldızlı otel standardında bir törene sahip olmanızı sağlıyoruz.

İki alanımızın da oldukça geniş olduğunu belirtelim. Hatta dilediğiniz her misafiri davet edebilir, coşkulu bir kalabalık eşliğinde pistte eğlenebilirsiniz. Burada işin sırrının müzikler olduğunu da unutmayalım. Uzun yıllardır beraber çalıştığımız orkestramız her yaşa ve zevke hitap eden bir repertuvara sahip. İsterseniz siz de kına geceniz için özel bir liste hazırlayabilirsiniz. Kına gecesinin en önemli anı olan kına merasiminde en özel şarkı ve türkülere yer verebilirsiniz.

Kına sürecinin en iyi şekilde gerçekleşmesi için sizin yanınızdayız! Siz de her aşamada yanınızda olan bir mekan istiyorsanız, neden bizimle iletişime geçmiyorsunuz? Organizasyon sorumlumuzla iletişime geçtiğinizde avantajlı fiyatları, daha detaylı hizmet içeriğini de öğrenebilirsiniz. Bizimle irtibat kurmak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın üst kısmında yer alan Akhisar Kayalıoğlu Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Kayalıoğlu Mahallesi Çamlık mevkii Manisa Akhisar

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.