Hanedan Bolu Mangal

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Turgutlu, Manisa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Manisa Arena
6

Şehzadeler

Manisa Arena

750-1.000
50 TL'den az
İçicem Cafe Lounge
11

Ahmetli

İçicem Cafe Lounge

Diva Garden Kır Düğün Salonu
6

Salihli

Diva Garden Kır Düğün Salonu

1.000-2.000
50 TL'den az

Hakkında

Doğa ve şehri tepeden gören bir konuma sahip restoranımızda kına ve bekârlığa veda partinizi dilediğiniz konseptte kutlayabileceksiniz. Hanedan Bolu Mangal olarak günlük verdiğimiz yeme içme hizmeti dışında özel gün kutlamalarına da ev sahipliği yapıyor, hayatınızın en özel anlarına şahitlik ediyoruz. Profesyonel ve deneyimli kadromuzla birlikte organizasyon adına isteklerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaç edindik ve titizlikle özel gününüzü planlıyoruz.

Restoranımızda sizi neler bekliyor?

Şehir merkezine uzak ama bir o kadar da yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Özel araçla ulaşım sağlayacak olan misafirlerimiz için restoranımızda geniş bir alanı otoparka ayırdık ve böylece otopark sorunu yaşamanızı sağlıyoruz.

Doğayla baş başa olabileceğiniz bir konumda yer alıyor, seyir terasımızda manzaranın huzur veren görüntüsüne karşı keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Davet alanlarımızı detaylandırmak gerekirse; açık ve kapalı olmak üzere iki bölümümüz bulunuyor. Yemekli organizasyon gerçekleştirmek isteyen ve restoranımızda yeme içme hizmeti almak isten misafirlerimiz için tahsis ettiğimiz yeşillikler içinde olan kır bahçemiz ve kapalı alanımızda, özel gün kutlamaları için çiftlere tahsis ettiğimiz 400 kapasiteli teras katımızda misafirlerimizin keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Teras katımızda bulunan davet salonumuzu size özel hazırlıyor, masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyoruz. Eğer konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına tahtı, aksesuar ve dekor temin ediyor, hayallerinizdeki gibi bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Sahne kurulumu ve ses sistemi için gerekli ekipmanlar bünyemizde mevcuttur. Profesyonel ve düğün sektöründe deneyimli orkestra ve müzisyenlerle anlaşıyor kına ve bekârlığa veda partinizi eğlenceli bir şekilde kutlamanızı sağlıyoruz.

Hanedan Bolu Et Mangal Turgutlu olarak size kusursuz bir organizasyon geçireceğinizi vaat ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

İletişim

Güler Hanım

  • Adres: Ergenekon Mahallesi, Şht. Er Tahsin Tireli Sk., 45400 Turgutlu/Manisa

Hanedan Bolu Mangal Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!