• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Defne Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Defne Garden Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Defne Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Defne Garden Sıkça Sorulan Sorular

Defne Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Defne Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Defne Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Defne Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Defne Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Defne Garden Hakkında

Hem kahvaltı salonu hem düğün ve organizasyon salonu olarak uzun yıllardır Manisa’nın Soma ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Darkale Defne Garden’ın bulunduğu köy olup yeşillikler içerisinde ve doğa ile iç içe olabileceğiniz bir yer. Mekânımızı buraya kurmamızın sebebi şehrin gürültüsünden biraz da olsa uzaklaşmanızı ve gönlünüzce eğlenmenizi sağlamak.

Aynı zamanda burada kına organizasyonları da yapıyoruz ve 400 ila 500 kişiye kadar rahatlıkla ağırlayabildiğimiz mekânımızda kına gecesi kutlamalarına imza atıyoruz. Açık havada ve kırlar içinde güzel bir kına eğlencesi için ihtiyaç duyabileceğiniz veya talep edebileceğiniz her detayı sizin için hazırlıyoruz. Yeni model kına tahtımız ve nedimeler için yine aynı renk ve konsepte minderlerimiz var. Nedimeniz yaptığınız en yakın arkadaşlarınızla birlikte sizin için hazırladığımız bu köşede çok eğleneceğinizden eminiz. Müstakbel eşinizin de organizasyona dâhil olduğu anlarda beraber oturabilmeniz için gelin damat masasını da yine hazır ediyoruz.

Dilerseniz kır bahçemizde hem düğününüzü hem de kınanızı yapabilir, ikisini de yaptığınız takdirde sizin için sunacağımız özel indirimden faydalanabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden ve büyük bir titizlikle konuklarımızla ilgileniyoruz. Kına ve düğün haricinde nişan töreni, piknik, kurumsal etkinlik ve özel gün kutlamalarınızda da bizi tercih edebilirsiniz.

Öyle ise Defne Garden iletişime geçmeniz için sizi bekliyor. Nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız söyleyelim, yandaki formu doldurup tek tıkla bize yollamanız yeterli. Dilerseniz aklınıza takılanları sorabilir ya da sadece ortalama bir davetli sayısı verip bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Darkale Köyü

 • Haritadaki Konumu

  Defne Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.