Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Manisa

Bora Bey Çiftliği

Bora Bey Çiftliği

Bora Bey Çiftliği Hakkında

Bora Bey Çiftliği, eşsiz konumu ve memnuniyet odaklı çalışma anlayışı ile Manisa kına gecesi mekanları dendiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi olmaya aday. Dilerseniz açık havada ve doğallığın güzelliği içerisinde güzel bir bekarlığa veda partisi gerçekleştirebilir, dilerseniz kapalı mekanda daha butik davetlerinizi renklendirebilirsiniz. Benzersiz bir noktada yer alan Bora Bey Çiftliği’nde ağaçlar, çimler ve çiçekler kına gecenizi süsleyecek!

Davet Alanları

1 açık ve 1 kapalı davet alanı ile hizmet vermekte olan bu mekan, küçük çaplı davetler için son derece uygun. Açık davet alanında 300 ila 400 kişilik bir hizmet kapasitesi bulunuyor. Kapalı davet alanı ise 100 ila 200 kişilik olmasıyla ön plana çıkıyor. Oldukça samimi bir alanda yakınlarınızla birlikte eğlenmek istiyorsanız Bora Bey Çiftliği, doğru bir tercih.

Dekorasyon

Çoğunlukla rustik süslemelerden faydalanan mekan, çatısı saz kaplı çardaklar ve salıncaklarla oldukça tatlı bir ortam sağlıyor. Bahçeyi boydan boya dolaşan ipli aydınlatmalar sayesinde büyülü bir atmosfer yakalıyorlar. Dikdörtgen masaların üzerlerine renk paletine uygun runnerlar seriliyor. Doğal bir renk paletinden faydalanan işletme, kapalı alanda da aynı temayı sürdürüyor. Ahşap çerçeveli pencereler ve tuğla duvarlar, şahane bir ambiyans oluşturuyor.

Hizmetler

Hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttıran Manisa kına salonlarından birisi olan Bora Bey Çiftliği, kapsamlı bir hizmet paketi ile karşınıza çıkıyor. Çiftlerin mutluluğunu her şeyin üstünde tutan mekanda hem geleneksel hem de modern trendlerin hakim olduğu bir kına gecesi kutlaması gerçekleştirebiliyorsunuz. Ses ve ışık sistemleri sayesinde eğlenceli bir ambiyans yakalıyor, kına süslemeleri ve dilek fenerleriyle gününüze renk katıyorsunuz.

Gecenizde canlı müzik gibi eğlencelerden faydalanmak isterseniz Bora Bey Çiftliği size bu konuda da yardımcı olabiliyor. Yemekli düzen tercih ettiğinizde yemekleri önceden tatma fırsatı yakalıyor, menüler içerisinde damak tadınıza ve tercihlerinize uygun değişiklikler yapabiliyorsunuz. Üstelik salonda bulunan 1 hazırlık odası sayesinde gününüze rahatça hazırlanabiliyorsunuz. Mekanda otopark ve vale hizmeti de sunuluyor.

Kına gecenizi güzelleştirmek için bütün ekibiyle birlikte çalışan Salihli Bora Bey Çiftliği’nde, üzerinden yıllar geçse de unutamayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Siz de kına geceniz bu güzel atmosfer içerisinde gerçekleşsin isterseniz sayfada bulunan iletişim adreslerini kullanarak işletmeye hızlıca ulaşabilir, kına gecesi paketi konusunda daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz yan tarafta yer alan iletişim formu sayesinde de Bora Bey Çiftliği ekibine ulaşabilirsiniz.

Bora Bey Çiftliği Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bora Bey Çiftliği Sıkça Sorulan Sorular

Bora Bey Çiftliği kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bora Bey Çiftliği kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Bora Bey Çiftliği kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Dilek feneri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.